ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    عضو جدید

پیش فرض کیست که مرا یاری کند؟؟؟

با سلام به تمامی دوستان

کیست که مرا یاری کند؟؟؟

اگر شما صاحب 100 میلیون تومان پول بودید (نه بیشتر) و قصد احداث کارگاه کوچک تولیدیی داشتید چه ?عالیتی را انتخاب می کردید؟؟؟

با ور کنید شوخی نمی کنم !!!!!

دو سال پیش من به پشتوانه یکی از آشناها مبلغ 30 میلیون به صورت وام از بانک ملی گر?تم اما بر خلا? تعهدی که برای ایجاد یک کار اشتغال زا داشتم از این پول برای تجارت(قاچاق) از چین به ایران است?اده کردم و باکمک 2 تن از دوستانم با ثبت یک شرکت اقدام به ورود غیر قانونی کالاهای چینی و پخش در تهران – اص?هان و شیراز کردیم و در عرض5 ماه بدهی رو پرداخت کردم.

اما:....

چند وقته دوست دارم به آرزوهام برسم داشتن یه کار تولیدی کوچیک که به غیر از خودم چندن?ر رو از بیکاری در بیارم بعد هم گسترش کار و?تح بازارهای مختل?

وقتی به اون دو به اصطلاح بیزینس من پیشنهاد این کار جدید رو دادم تازه متوجه شدم آقایون عشق امارات تو کلشونه و تمامی برنامه هاشون و آرزوهاشون با زدن یه د?تر تو دبی تموم می شه

سهم من تقریبا 100 تا میشه . یه وقتی کلی برنامه تو سر داشتم ولی تنهایی نمی شه من یه گروه لازم دارم پر از انرژی دوست دارم تو ضمینه تولید (اولش مونتاژ بعد تولید) قطعات کامیوتر(مثل مانیتور) کار کنم ولی اطلاعاتم خیلی کم و ناچیزه عشق من made in iran

هرکس اهل کار گروهی و سختی کشیدنه(کار زیاد توقع کم) خرجش یه ایمیله

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    0
    عضو جدید

دوست عزيز
    از اينکه به اين سادگی واقعيت دلت رو بيان کردی ممنون
    در مورد کار و کارگاه توليدی بنده حقير تا اونجايی که ميدونم بايد برای اينکه مو?ق عمل کنی اول بدونی چکار ميخوای بکنی.
    چون اينجا چند مسئله وجود داره:
    1- برنامه خودت چيه و چه معياری برای کارت در نظر داری
    2- جهت گيری خودت يا ت?کرت دقيقا برای کدوم بخش از صنعت است
    3- بر اساس پارامترهای برنامه ريزيت از چه امکاناتی ميشه در اينجا است?اده کرد
    4- آيا نياز بازار مصر?، قدرت ن?وذپذيری و حتی وضعيت رقبا رو برای برنامت در نظر داری
    5- محلی که ميخوای اين کارگاه باشه کجاست
    6- ...

ميدونی جاه طلبی چيز خيلی خوبی اگه بشه به اون جهت داد و اين ميل رو از روی برنامه ريزی درست و منطقی پيش برد. صر? انجام يه کار يا پروژه با داشتن يک ?کر يا ايده خوب تحقق نميپذيره و بايد اونی که آخر سر ميخوای بهش برسی رو همين اول راه برای خودت مشخص کنی.

اين حقير يه چندين سالی تجربه مدير پروژه رو تو کارنامه زندگيم بهمراه دارم و اگه بتونم خوشحال ميشم بهت کمک کنم. ولی لول بايد بدونم دقيقا چکار ميخوای بکنی يا نيتت چی هست.

مخلصم

IT Consultant
    Country & Marketing Manager of Genius (KYE) in IRAN
    [/URL]
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    Mr. Ahmadi

36
    مدیر بازنشسته

براي ساخت يك كارگاه و كارخونه قطعات مثل كيس و پاور احتياج به 300 ميليون تومن هست .
    0
    عضو جدید

به نظر من اول نمایندگی یه شرکت رو بگیر و واردات کن بعد که گنده شده به ?کر تولیدش باش . من خودمم خیلی به ?کر تولید بودم و هستم مخصوصا قطعاتی مثل مودم یا کارت شبکه و یا کارت Tv چون ساختار خیلی پیچیده ای ندارند و میشه همچیز رو خرید و چسبوند به هم امکان تولیدشون هست متاس?انه کشور ما از نظر اقتصادی خیلی بستست برای همین ریسک خیلی زیادی داره ولی کار شدنیه و دور از دسترس نیست حتی در صورت مو?قیت و داشتن یه تیم قوی و با تجربه میشه پیشر?ت کرد و به سمت تولید چیزهای بزرگتر هم گام برداشت . ولی ?کر میکنم برای راه انداختن یه خط تولید مثلا قطعه مثل مودم حداقل یه 300-400 میلیونی سرمایه بخواد . البته به صورت تک محصولی هم اصلا ?ایده نداره چون سودش اونقدری نیست که جواب بده باید 2-3 محصول مشابه رو با هم تولید کنی طوری که حداقل نیمی از تجهیزات و خط تولید به صورت مشترک بین 2-3 محصول است?اده بشه اونوقت شاید به سود دهی برسه اونم نه در عرض چند ماه یه 1-2 سال حداقل یه 2-3 سالی سختی و زحمت داره.
    ولی من اگه همچین پولی داشتم الان میر?تم قطعاتی مثل مانیتور LCD وارد میکردم .
    36
    مدیر بازنشسته

?كر ميكنم كار توليدي حداقل به يكي دوسال كار تحقيقاتي داره يعني تمام برنامه ها بايد مكتوب بشه . شركت ثبت بشه
    0
    عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD>INTEL نمایش پست ها
    ?كر ميكنم كار توليدي حداقل به يكي دوسال كار تحقيقاتي داره يعني تمام برنامه ها بايد مكتوب بشه . شركت ثبت بشه
    بستگی داره چی بخوای بزنی مودم یا کارت شبکه یا کارت tv چون ساختش (مونتاژ) کار پیچیدهای نیست اونقدی هم تحقیقات نمیخواد چون شما همچی رو داری وارد میکنی ساخت برد و طراحیش مهمترین قسمتشه که لازم نیست اصلا تو ایران اینجام بشه گرچه همونطور که گ?تم تو ایرانم میشه این کار رو کرد طراحیش رو میشه انجام داد ولی برای ساخت بردش شک دارم که اگرم نشه بردش رو تو ایران بسازی برادران چینی با قیمتی م?ت برات این کار رو میکنن . بعد شم مواد اولیه مورد نیازت رو میخوای مثل چیپ , خازن , دیود و... که ممکنه بعضیاش داخل باشه بعضیاشم پیش برادران چینی موجوده . بعدم یه خط تولید میخواد که حالا بستگی به تعداد کار روزانه و هزینه ای که میکنی یه خط تولید مکانیزه تا دستی میخری .یسری مراحل تست هم بعدش داره که اونم از مکانیزه تا نیمه دستی میتونه باشه . در اصل چیزی قرار نیست ساخته بشه شما همچی رو میخری و بعد سره هم میکنی البته همه شرکت ها همین طوری هستن مثلا میگم XFX ?کر میکنی کدوم یکی از قطعات کارت گرا?یکش برای خودشه یا کمپانیهای دیگه , شرط میبندم حتی برداشم خودش تولید نمیکنه . در کل ?کر میکنم چیزی حدود 3-6 ماه زمان برای تحقیقات و محاسبه زیر و خم کار و اموزش لازم باشه . در هر صورت خیلی چیزها رو بین کار یاد میگیری و می?همی قرار نیست از اول بسم الله که یه تولید کننده High end بشی اینم که میگم حداقل 2-3 سال طول میکشه تا به چیزی برسی برای همینه چون 2-3 اول همش مشکلاته و بعد از 2-3 سال اگه خوب کار کنی شاید به جایی برسی . ولی این برای شرایطیه که بودجه متوسطی داری اگه بودجت خیلی زیاد باشه مثل خیلی از این شرکتهای دولتی و یا جاهای دیگه که من خودم به عینه دیدم خط تولید رو میخری , بنا به نیازت مهندس استخدام میکنی , بعد یه تیم خارجی برمیداری میاری حالا بستگی به میزان سختی و اسونی کار چند ماه هزینه میکنی براشون بعد هم بهت یاد میدن چی کار کنی هم برات تو اون مدت خط تولیدت رو کنترل میکنن و مشکلات رو بر طر? میکنن .
    0
    عضو جدید

پیش فرض سلام

سلام
    دوست عزیز از این طور عنوان مطلب تعجب کردم.
    با این حال بنده هم مثل شما صریح و sاده مطلبم را بیان می کنم
    بنده طرحی در زمینه کار مورد نظر شما دارم که ?علا برای اجرای حدود 110 میلیون نیاز دارد. در ضمن تاکنون برا ی این طرح حدود 130 میلیون تومان هزینه شده است.بنابراین اگر مایل باشید در این مورد صحبت کنیم به بنده میل بزنید یا Offlineدر یاهو مسنجر بگذارید. البته توجه داشته این طرح کاملا ?نی و به صورت مکتوب و آماده اجراست.
    e-mail: [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7