ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    78
    کاربر ویژه

پیش فرض کابل افزایش‌دهنده اسلات کارت گرافیک PCI-E 16X دیپ کول

ممکن است که به دلایل مختلف، نصب کارت گرافیک برای روی مادربرد امکان پذیر نباشد. محدودیت در فضای داخلی کیس، نصب قطعات و سخت‌افزارهای متنوع و زیاد بودن ضخامت کارت گرافیک (دو یا سه اسلاته بودن خنک کننده کارت گرافیک) از دلایلی است که نصب کارت گرافیک بر روی مادربرد را با مشکل مواجه می‌کند. شاید به ذهن شما هم خطور کرده باشد که چقدر خوب بود اگر می‌شد با یک رابط، محل نصب کارت گرافیک را تغییر می‌دادید. بدون تردید ایده طراحی یک کابل افزایش دهنده بارها به ذهن کاربران کامپیوتر رسیده و حالا شرکت دیپ کول این ایده را اجرایی کرده و به تازگی کابل افزایش دهنده شکاف گرافیکی PCI-E‌ را با مدل PEC 250‌ به بازار کامپیوترهای دسکتاپ معرفی کرده است. [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    5,141
    Gwynbleidd

کابل افزایش‌دهنده اسلات کارت گرافیک PCI-E 16X دیپ کول

کابل افزایش‌دهنده اسلات کارت گرافیک PCI-E 16X دیپ کول

با توجه به طراحی منحصر به فرد کیس DeepCool Genome با توانایی نصب عمودی کارت گرافیک، حتما به این نوع کابل ها نیاز هست، متاسفانه کمپانی سازنده کابل گسترش دهنده اسلات کارت گرافیک PCI-E 16X را همراه بسته بندی محصول مورد نظر قرار نداده و باید جداگانه تهیه شود. واژه Genome در حقیقت بیانگر طراحی ویژه ژنوم مانند جلوی کیس می باشد، همچنین قابل ذکر هست که کیس حرفه ای DeepCool Genome دارای سیستم خنک کننده مایع از پیش نصب شده است که مایع کولانت را به صورت ساختار ژنوم در قسمت جلویی کیس مشاهده می کنید.
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    ویرایش توسط RONIN : 20-02-2016 در ساعت 17:21
    Lesser, greater, middling, it's all the same. Proportions are negotiated, boundaries blurred. I'm not a pious hermit, I haven't done only good in my life. But if I'm to choose between one evil and another, then I prefer not to choose at all
    " Andrzej Sapkowski, The Last Wish "

1,857
    مدیر ارشد انجمن

راستش من نتایج یه سری PCI-E رایزر هایی که قبلا دیده بودم، نسبت به حالت عادی اتصال کارت گرافیک به مادربورد، یکم کارایی رو آورده بود پایین. اگه محصول جدید دیپکول این مشکل رو حل کنه واقعا عالیه. حتی اورکلاکرها هم خوشحال میشن و پات سی پی یو رو میتونن روی کارت گرافیک استفاده کنند :دی

http://upload.sakhtafzar.com/uploads/27c9cASUS-Rampage-III-Extreme.jpg

0
    عضو جدید

دقیق همین کیس را تهیه کردم و در به در دنبال این کابل گشتم اصفهان و تهران را ,کی میارید اقا خیلی لازمش دارم
    78
    کاربر ویژه

نقل قول نوشته اصلی توسط md2012 نمایش پست ها
    دقیق همین کیس را تهیه کردم و در به در دنبال این کابل گشتم اصفهان و تهران را ,کی میارید اقا خیلی لازمش دارم
    سلام دوست عزیز
    این کابل اکستندر موجود هست. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] تماس بگیرید
    موفق باشید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5