ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 65
    5,141
    Gwynbleidd

پیش فرض بحث و تبادل نظر در رابطه با تراشه گرافیکی Maxwell GM200

NVIDIA BIG Maxwell GM200

بحث و تبادل نظر در رابطه با تراشه گرافیکی Maxwell GM200

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

خب باید بدون مقدمه گفت ماکسول بزرگ اینجاست! طی اطلاعات و تصاویری که توسط یک از کارکنان کمپانی انویدیا به بیرون درز پیدا کرده است، سرانجام پس از مدت ها انتظار تصاویر نمونه مهندسی کارت گرافیک مجهز به تراشه قدرتمند و استثنائی GM200 منتشر شد، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید برد مدار چاپی (PCB) نمونه مهندسی با شماره 180-1G600-1102-A04 می باشد که گفته می شود تراشه GM200 بر روی برد PG600 قرار خواهد گرفت، در کنار تراشه تعداد 24 ماژول حافظه از نوع Hynix H5GQ4H24MFR مشاهده می شود که در مجموع 12GB حافظه اصلی با فرکانس مؤثر 7GHz را فراهم خواهند کرد، این مشخصات تقریبا مشابه با کارت گرافیک Quadro M6000 می باشد و از آنجایی که انویدیا به عنوان استفاده کننده مجدد یک PCB برای چند مدل کارت گرافیک شناخته می شود، می توان گفت تصاویر منتشر شده مربوط به کارت های گرافیک پیش رو با اسم TITAN X ،Ultra یا TITAN 2 خواهد بود، بخش خروجی تصاویر در نمونه اولیه فاقد پورت DVI می باشد اما جدا از آن 3 عدد DisplayPort و یک پورت HDMI 2.0 قابل رؤیت هستند، Big Maxwell به احتمال خیلی زیاد طراحی مشابه با GTX980 خواهد داشت، طبق تصاویر تراشه گرافیکی مدل Maxwell GM200-400-A1 می باشد، GM200 احتمالا تراشه ای کامل و دارای 3072 هسته پردازشی CUDA خواهد بود، اکثر افراد انتظار دارند جدیدترین تراشه و به عبارتی قدرتمند ترین مدل خانواده Maxwell در قالب کارت گرافیک TITAN دیگری معرفی شود، به دلیل عرضه هر دو TITAN قبلی در ماه فوریه تا انتشار کارت گرافیک مورد نظر زمان زیادی باقی نیست!

VideoCardz.com
    ویرایش توسط RONIN : 15-03-2015 در ساعت 17:47
    Lesser, greater, middling, it's all the same. Proportions are negotiated, boundaries blurred. I'm not a pious hermit, I haven't done only good in my life. But if I'm to choose between one evil and another, then I prefer not to choose at all
    " Andrzej Sapkowski, The Last Wish "

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    711
    کاربر سایت

ممنون علی جان بابت خبرت ؛ پس باز هم میخوان تیتان دیگری رو بدن بیرون و دیگر خبری از 980Ti مثل اینکه نیست اگر تایتان هم بیاد با وجود تمام تایتان هایی که تا به الان بوده بین قیمتهای 3 میلیون الی 12 میلیون اونم قیمت بالا خواهد داشت و اگر قیمتی داشته باشه که بشه باهاش راحت دو تا 980 خرید خریدش منطقی نخواهد بود !!
    5,141
    Gwynbleidd

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN BAHAVAR نمایش پست ها
    ممنون علی جان بابت خبرت ؛ پس باز هم میخوان تیتان دیگری رو بدن بیرون و دیگر خبری از 980Ti مثل اینکه نیست اگر تایتان هم بیاد با وجود تمام تایتان هایی که تا به الان بوده بین قیمتهای 3 میلیون الی 12 میلیون اونم قیمت بالا خواهد داشت و اگر قیمتی داشته باشه که بشه باهاش راحت دو تا 980 خرید خریدش منطقی نخواهد بود !!
    احسان جان چه عرض کنم الان خرید یک عدد GTX 980 هم قانع کننده نیست چه برسه به دو عدد!
    به احتمال زیاد کارت گرافیکی با GM200 در نسل بعدی Geforce ها به صورت تراشه ای ضعیف شده حضور داشته باشد اما فکر نکنم با مشخصاتی نظیر رابط 384Bit یا 12GB در سری بعدی GTX مشاهده کنیم!
    به عبارت دیگر شاید اصلا تراشه کامل GM200 را با قیمت معمول GTX ها مشاهده نکنیم!
    Lesser, greater, middling, it's all the same. Proportions are negotiated, boundaries blurred. I'm not a pious hermit, I haven't done only good in my life. But if I'm to choose between one evil and another, then I prefer not to choose at all

711
    کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط RONIN نمایش پست ها
    احسان جان چه عرض کنم الان خرید یک عدد GTX 980 هم قانع کننده نیست چه برسه به دو عدد!
    به احتمال زیاد کارت گرافیکی با GM200 در نسل بعدی Geforce ها به صورت تراشه ای ضعیف شده حضور داشته باشد اما فکر نکنم با مشخصاتی نظیر رابط 384Bit یا 12GB در سری بعدی GTX مشاهده کنیم!
    به عبارت دیگر شاید اصلا تراشه کامل GM200 را با قیمت معمول GTX ها مشاهده نکنیم!
    درسته علی جان اما من گفتم تایتان ها همشون قیمتاشون بالا بوده مثلا 12 میلیون که رحات با 12 میلیون میشه 3 تا 980 گرفت که قدرتش خیلی بیشتر از اون تیتان میشه

قیمت 980 هم اونقدرها خراب نیست و به نسبت سری 700 خیلی بهتره هم از لحاظ کارایی ، قدرت ، مصرف ، قیمت ووو .
    5,141
    Gwynbleidd

درسته علی جان اما من گفتم تایتان ها همشون قیمتاشون بالا بوده مثلا 12 میلیون که رحات با 12 میلیون میشه 3 تا 980 گرفت که قدرتش خیلی بیشتر از اون تیتان میشه

قیمت 980 هم اونقدرها خراب نیست و به نسبت سری 700 خیلی بهتره هم از لحاظ کارایی ، قدرت ، مصرف ، قیمت ووو .
    احسان جان منظور من بیشتر این بود که اگه قرار GM200 با قیمت بیشتر از 1000$ عرضه بشه دیگه کارت گرافیک گیمینگ محسوب نمیشه!

711
    کاربر سایت

احسان جان منظور من بیشتر این بود که اگه قرار GM200 با قیمت بیشتر از 1000$ عرضه بشه دیگه کارت گرافیک گیمینگ محسوب نمیشه!
    بنظر من وقتی یه کارت گرافیک 980 قیمتش معادل 600 الی 650 دلار باشه علی جان هیچ شکی نخواهد بود که سری تایتان بعدی بین 950 الی 1000 دلار خواهد بود و توی این قضیه بنظر من شکی نیست !!.
    5,141
    Gwynbleidd

بنظر من وقتی یه کارت گرافیک 980 قیمتش معادل 600 الی 650 دلار باشه علی جان هیچ شکی نخواهد بود که سری تایتان بعدی بین 950 الی 1000 دلار خواهد بود و توی این قضیه بنظر من شکی نیست !!.
    منم تا حدودی موافقم ولی خبری از 8GB حافظه یا رابط 384Bit و یا تعداد هسته های کودا کامل نخواهد بود!
    پیش بینی من کارت گرافیکی با 4GB حافظه رابط 256Bit و تعداد هسته های کامل هست شاید هم مدلی با 4GB حافظه، رابط 384Bit و تعداد هسته های کودا کمتر شاهد باشیم.
    به این دلیل میگم چون اگر قرار باشه GM200 با اون مشخصات در محدوده 1000$ قرار بگیره پرفورمنس وحشتناکی خواهد داشت و با قیمت همخوانی نداره، تازه سری GTX 900 هم نابود میکنه شایدم عاقبتش بشه مثله سری GTX 700 خدا بیامرز!

711
    کاربر سایت

منم تا حدودی موافقم ولی خبری از 8GB حافظه یا رابط 384Bit و یا تعداد هسته های کودا کامل نخواهد بود!
    پیش بینی من کارت گرافیکی با 4GB حافظه رابط 256Bit و تعداد هسته های کامل هست شاید هم مدلی با 4GB حافظه، رابط 384Bit و تعداد هسته های کودا کمتر شاهد باشیم.
    به این دلیل میگم چون اگر قرار باشه GM200 با اون مشخصات در محدوده 1000$ قرار بگیره پرفورمنس وحشتناکی خواهد داشت و با قیمت همخوانی نداره، تازه سری GTX 900 هم نابود میکنه شایدم عاقبتش بشه مثله سری GTX 700 خدا بیامرز!

بنظر من با اومدن سری تایتان هیچوقت سری 900 نابود نخواهد شد و سری تایتان خب همیشه با قیمتا های نجومی اومده و خواهد اومد و یه سری جدا محسوب میششه بنظرم و هیچوقت هم با اومدن سری تایتان سری مثلا 700 نابود نشد سری 700 با اومدن سری 900 نابود شد !!!!
    5,141
    Gwynbleidd

بنظر من با اومدن سری تایتان هیچوقت سری 900 نابود نخواهد شد و سری تایتان خب همیشه با قیمتا های نجومی اومده و خواهد اومد و یه سری جدا محسوب میششه بنظرم و هیچوقت هم با اومدن سری تایتان سری مثلا 700 نابود نشد سری 700 با اومدن سری 900 نابود شد !!!!
    احسان جان حرفی از تایتن زده نشد الان بحث سر این قضیه هست که GM200 مثلا وارد سری GTX 900 بشه!

711
    کاربر سایت

احسان جان حرفی از تایتن زده نشد الان بحث سر این قضیه هست که GM200 مثلا وارد سری GTX 900 بشه!
    فک نکنمم دیگه علی جان ، GM200 برای سری 900 کار بشه و انویدیا روی سری بعدی کار خواهد کرد !
    5,141
    Gwynbleidd

فک نکنمم دیگه علی جان ، GM200 برای سری 900 کار بشه و انویدیا روی سری بعدی کار خواهد کرد !
    احسان جان مثال زدم
    منظور من اینه اگه قرار باشه فول چیپ GM200 مثلا تحت نام GTX 1800 یا هر چی با قیمت محدوده 800$ الی 1000$ عرضه بشه به نظرت کسی پیدا میشه دیگه بره سراغ GTX 980 یا TITAN!

6,534
    Catch Me If You Can

احتمال اجرای طرح سری 700 نیز از انویدیا بعید نیست GeForce GTX TITAN X عرضه کنه با این مشخصات، و یکم چراغ های تراشه رو کم نور کنه و GTX 980ti عرضه کنه!!!
    در تصویری که علی جان گذاشته تراشه بالای اتصال PCI هست!! یعنی برد PCB شبیه به یه کارت دو تراشه ایی هستش!!!
    I Am Not in Danger | I Am The Danger

اگر کسی میخواهد به تنهایی به بهشت برود
    انسان خوب و بی آزاری است ,
    ولی اذیت و آزار مردم از آنجایی شروع میشود
    که یک دسته دیگر میخواهند بجز خودشان بقیه را هم با خود به بهشت ببرند !

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 65

کلمات کلیدی این موضوع