ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1,452
    مدیر انجمن

پیش فرض سئوالات و مشکلات گوشی های هوشمند

کاربران محترم می‌توانند سوالات و مشکلات خود را در ضمینه‌ی گوشی های هوشمند در این تاپیک مطرح نمایند.
    ویرایش توسط AMD Radeon : 08-01-2015 در ساعت 13:38
    It's meant to be played

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    183
    کاربر سایت

با سلام.
    من یدونه گوشی سامسونگ نوت 4 خریدم منتها متاسفانه دائما خود بخود ری استارت میکنه.
    اوایل مهم نبود ولی رفته رفته بدتر میشه.
    مموری هم ننداختم توش.
    ریست فکتوری هم بار ها شده.
    میخوام ببرم گارانتی.
    گارانتی اصلی سامسونگ داره.
    دوستان کار دیگه ای هست که بکنم ؟
    ممنونم

597
    مدیر ارشد انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    با سلام.
    من یدونه گوشی سامسونگ نوت 4 خریدم منتها متاسفانه دائما خود بخود ری استارت میکنه.
    مموری هم ننداختم توش.
    میخوام ببرم گارانتی.
    ممنونم
    دوست عزیز
    تصمیم درستی گرفتید. بهترین کار بردن به گارانتی هست.
    این امکان وجود داره که بتونید مشکل رو با کمک دوستانتون رفع کنید، اما هیچ تضمینی نیست که مشکل دوباره به وجود نیاد!
    در این مواقع گارانتی بهترین راهکار هست، چون در برخی مواقع پیش میاد که ایراد از خط تولید پیدا شده، لذا گارانتی مجبور هست که ایراد رو کامل رفع کنه، حتی اگر نیاز باشه دستگاه شما رو کامل تعویض کنه.
    پس در اولین فرصت دستگاه رو به گارانتی ببرید و در کاربرگ شرح مشکلات، همه مشکلاتی که از روز اول تاکنون با اون برخورد کردید رو درج کنید تا دستگاه به صورت کامل آزمایش بشه.
    من پیشنهاد می کنم به همه وارد، باطری رو هم اضافه کنید چرا که بیشتر مشکلات اسمارت فون ها و تبلت ها از خرابی و فاسد بودن باطری هاشون ایجاد میشه که متاسفانه گارانتی ها به این مورد خیلی کمتر توجه میکنن.
    در ضمن سیستم عامل هم می تونه در ایجاد ریست های مداوم دستگاه دخیل باشه. پس باطری + ریست مداوم دستگاه و ... مواردی باشن که در کاربرگ شرح مشکلات درج می کنید.
    لطفن بعد از برگشت دستگاهتون از گارانتی، کارهای انجام شده و نتیجه رو به اطلاع دوستانتون برسونید.
    موفق باشید.
    1,682
    مدیر انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    با سلام.
    مموری هم ننداختم توش.
    میخوام ببرم گارانتی.
    ممنونم
    سلام علی جان
    این مشکل با تعویض رام حل میشه منتهی تعویض رام توسط خوده کاربر باعث ابطال گارانتی میشه.
    بهترین کار همون فرستادن به گارانتی هستش.

It is better to be hated for what you are than being loved for what you are not

Be the change you want to see in the world

183
    کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_2337 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    تصمیم درستی گرفتید. بهترین کار بردن به گارانتی هست.
    این امکان وجود داره که بتونید مشکل رو با کمک دوستانتون رفع کنید، اما هیچ تضمینی نیست که مشکل دوباره به وجود نیاد!
    در این مواقع گارانتی بهترین راهکار هست، چون در برخی مواقع پیش میاد که ایراد از خط تولید پیدا شده، لذا گارانتی مجبور هست که ایراد رو کامل رفع کنه، حتی اگر نیاز باشه دستگاه شما رو کامل تعویض کنه.
    پس در اولین فرصت دستگاه رو به گارانتی ببرید و در کاربرگ شرح مشکلات، همه مشکلاتی که از روز اول تاکنون با اون برخورد کردید رو درج کنید تا دستگاه به صورت کامل آزمایش بشه.
    من پیشنهاد می کنم به همه وارد، باطری رو هم اضافه کنید چرا که بیشتر مشکلات اسمارت فون ها و تبلت ها از خرابی و فاسد بودن باطری هاشون ایجاد میشه که متاسفانه گارانتی ها به این مورد خیلی کمتر توجه میکنن.
    در ضمن سیستم عامل هم می تونه در ایجاد ریست های مداوم دستگاه دخیل باشه. پس باطری + ریست مداوم دستگاه و ... مواردی باشن که در کاربرگ شرح مشکلات درج می کنید.
    لطفن بعد از برگشت دستگاهتون از گارانتی، کارهای انجام شده و نتیجه رو به اطلاع دوستانتون برسونید.
    موفق باشید.
    سلام اقا بهنام
    ازتون ممنونم
    دقیقا همین کارهایی رو که فرمودین کردم.
    نتیجه رو هم انشالله اطلاع میدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط The Joker نمایش پست ها
    سلام علی جان
    این مشکل با تعویض رام حل میشه منتهی تعویض رام توسط خوده کاربر باعث ابطال گارانتی میشه.
    بهترین کار همون فرستادن به گارانتی هستش.
    محمد جان ممنونم عزیز
    خدا از دهنت بشنوه.
    من همیشه تمام گوشیهامو بدون گارانتی میگیرم.
    منتها نمیدونم چرا ایندفه یهو بصورت خودجوش گارانتی دار گرفتم .

183
    کاربر سایت

با سلام مجدد
    دیروز از بیمارستان زنگ زدن گفتن نوت 4 اماده است.
    رفتم ترخیصش کردم.
    الانم دوران نقاحتشه.
    الحمدلله تا حالا که حالش خوب بوده.

0
    عضو جدید

سلام و درود پوزش بابت بالا آوردن تاپیک قدیمی ، اما تنها تاپیک مربوط بود

سوالی که داشتم اینه :

من شبا گوشی رو میزارم برای دانلود ، برای همین مجبورم وقتی دارم میخوابم بزارمش روی شارژ که وقتی داره دانلود میکنه شارژ تموم نکنه. خب اینطوری باتری بسیار داغ میکنه و و قطعا عمرش هم کم میشه.
    چند بار با روشهای مختلف تست کردم که باتری رو بکنم و بزارم گوشی مستقیم با برق کار کنه و دانلود کنه( یه چیزی مثل پی سی ) ولی وقتی گوشی بدون باتری رو به برق وصل میکنم و روشن میکنم گوشی روشن میشه و بالا میاد ، اما وقتی باید دسکتاپ رو نشون بده ، خاموش میشه.

آیا راهی هست که بتونم گوشی رو بدون باتری و با برق تا صبح روشنش کنم؟
    یعنی با اتصال دادن پایه های برق به هم ، یا جامپر زدن روی پایه های باتری روی گوشی وهر روش دیگه ای که بشه باهاش گوشی رو بدون باتری روشن کرد؟

گوشی Huawei y300 هست
    5,141
    Gwynbleidd

نقل قول نوشته اصلی توسط hanijafari نمایش پست ها
    سلام و درود پوزش بابت بالا آوردن تاپیک قدیمی ، اما تنها تاپیک مربوط بود

سوالی که داشتم اینه :

من شبا گوشی رو میزارم برای دانلود ، برای همین مجبورم وقتی دارم میخوابم بزارمش روی شارژ که وقتی داره دانلود میکنه شارژ تموم نکنه. خب اینطوری باتری بسیار داغ میکنه و و قطعا عمرش هم کم میشه.
    چند بار با روشهای مختلف تست کردم که باتری رو بکنم و بزارم گوشی مستقیم با برق کار کنه و دانلود کنه( یه چیزی مثل پی سی ) ولی وقتی گوشی بدون باتری رو به برق وصل میکنم و روشن میکنم گوشی روشن میشه و بالا میاد ، اما وقتی باید دسکتاپ رو نشون بده ، خاموش میشه.

آیا راهی هست که بتونم گوشی رو بدون باتری و با برق تا صبح روشنش کنم؟
    یعنی با اتصال دادن پایه های برق به هم ، یا جامپر زدن روی پایه های باتری روی گوشی وهر روش دیگه ای که بشه باهاش گوشی رو بدون باتری روشن کرد؟

گوشی Huawei y300 هست
    درود
    چرا از مودم های 3G و 4G برای دانلود استفاده نمی کنید؟ الان ارزان ترین مدل های موجود نهایت 50 الی 70 تومن هستند.
    نیازی هم به این دردسر ها و ایجاد مشکل برای گوشی نیست.
    Lesser, greater, middling, it's all the same. Proportions are negotiated, boundaries blurred. I'm not a pious hermit, I haven't done only good in my life. But if I'm to choose between one evil and another, then I prefer not to choose at all
    " Andrzej Sapkowski, The Last Wish "

0
    عضو جدید

به دانلود منیجر میدم و خود گوشی شروع به کار میکنه و توی رم خودش ذخیره میکنه و ....
    خود گوشی هم قیمتی نداره که بخوام براش دل بسوزونم ، حالا دوباره بخوام 70 تومن دیگه بدم برای مودم و از اون طریق دانلود کنم نمیصرفه برام.
    5,141
    Gwynbleidd

نقل قول نوشته اصلی توسط hanijafari نمایش پست ها
    به دانلود منیجر میدم و خود گوشی شروع به کار میکنه و توی رم خودش ذخیره میکنه و ....
    خود گوشی هم قیمتی نداره که بخوام براش دل بسوزونم ، حالا دوباره بخوام 70 تومن دیگه بدم برای مودم و از اون طریق دانلود کنم نمیصرفه برام.
    این آموزش شاید مفید واقع بشه.
    Lesser, greater, middling, it's all the same. Proportions are negotiated, boundaries blurred. I'm not a pious hermit, I haven't done only good in my life. But if I'm to choose between one evil and another, then I prefer not to choose at all
    " Andrzej Sapkowski, The Last Wish "

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

کلمات کلیدی این موضوع