ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1,452
    مدیر انجمن

پیش فرض مشاوره جهت خرید موبایل و فبلت

در این تاپیک کاربران محترم می‌توانند سوالات خود را در ضمینه خرید اسمارت‌فون و فبلت مطرح کنند.

توجه داشته باشید که:
    1-حتما میزان بودجه خود را مشخص نمائید.
    2-اگر برند یا مورد خاصی مد نظر شماست حتما ذکر کنید.

با تشکر
    ویرایش توسط AMD Radeon : 08-01-2015 در ساعت 23:58
    It's meant to be played

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    1
    عضو جدید

سلام. من گوشی ایفون میخوام/ تحقیقی که من کردم بین ایفون 6 و 7 تفاوت انچنانی نبوده. این شرکت درمورد ایفون 7 چیز شگفت انگیز و چشمگیری نداشته (شاید اطلاعات من اشتباه باشه )/ راهنمایی میخواستم که بدونم کدوم مدل رو بخرم بهتره ( اینم در نظر داشته باشین که با اومدن ایفون 8 گوشیمو عوض میکنم و 8 رو میخرم. بنظر شما ایفون 6 بخرم و منتظر ایفون 8 بمونم معقول تر و بصرفه تره ؟ یا 7 رو بخرم و منتظر ایفون 8 باشم؟
    1,857
    مدیر ارشد انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط ارزو مردی نمایش پست ها
    سلام. من گوشی ایفون میخوام/ تحقیقی که من کردم بین ایفون 6 و 7 تفاوت انچنانی نبوده. این شرکت درمورد ایفون 7 چیز شگفت انگیز و چشمگیری نداشته (شاید اطلاعات من اشتباه باشه )/ راهنمایی میخواستم که بدونم کدوم مدل رو بخرم بهتره ( اینم در نظر داشته باشین که با اومدن ایفون 8 گوشیمو عوض میکنم و 8 رو میخرم. بنظر شما ایفون 6 بخرم و منتظر ایفون 8 بمونم معقول تر و بصرفه تره ؟ یا 7 رو بخرم و منتظر ایفون 8 باشم؟

سلام
    به سخت افزار خوش آمدید

راجع به تفاوت آیفون 7 با حتی 6s باید بگم که ضد آب، بهبود کیفیت نمایشگر، بهبود اسپیکر به میزان زیاد، بهبود کیفیت دوربین خصوصا فیلم برداری و افزایش 2 برابری کارایی سخت افزار رو داره.
    من بودم آیفون 7 میخریدم که اتفاقا همین قصدم دارم. بهرحال میتونید هر زمانی آیفون بخرید و بدون اینکه ضرر زیادی کنید بفروشید و مدل جدیدتر رو خریداری کنید. اگه عجله زیادی ندارید میتونید برای آیفون 8 صبر کنید چون ظاهرا قراره تعییرات قابل توجهی داشته باشه.

http://upload.sakhtafzar.com/uploads/27c9cASUS-Rampage-III-Extreme.jpg

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع