ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
صفحه 8 از 8 نخست ... 678
نمایش نتایج: از 85 به 93 از 93
    5,141
    Gwynbleidd

پیش فرض سوالات و مشکلات نمایشگر ها (Monitor)

کاربران عزیز سایت سخت افزار ایران می توانند، مشکلات و سوالات خود را در رابطه با نمایشگر و مانیتور در این تاپیک مطرح کنند.

باتشکر
    2
    عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD Radeon نمایش پست ها
    دوست عزیز رزولیشن و رفریش ریت خروجی روی کامپیوتر یا لپ‌تاپتون چند ست کردین؟
    آیا در زمان اتصال مانیتور به کامپیوتر، همزمان مانیتور دیگه‌ای هم وصل بوده؟
    و مورد آخر اینکه مانیتور دیگه‌ای به غیر از نمایشگر مذکور با لپ‌تاپ و کامپیوترتون تست کردید؟
    با سلام
    رزولیشن تصویرم 1920*1080 هستش با رفرش ریت 60هرتز و به صورت همزمان من مانیتور دیگه ای به کامپیوتر وصل نکردم و من فقط برای تست کامپیوترم که درسته یا نه ، خود تلویزیون LCD رو با HDMI بهش وصل کردم که دیدم کامپیوتر هم درسته حتی با لبتاپها هم با تلویزیون ، مشکلی نداشتن ، فقط نمیدونم چرا با گیرنده دیجیتال کار می کنه این مانیتوره وای با کاکپیوتر ها اونم با کابل HDMI کار نمیکنه ، البته بگم با کابل VGA تصویر داره .
    1,682
    مدیر انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط abarbehi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من یه مانیتورs27d390 دارم ، یه مشکلی باهاش داشتم اونم اینه که وقتی با کابلHDMI گیرنده دیجیتال به اون وصل می کنم تصور و صدا دارد و بدون مشکل می باشد ، ولی وقتی با کامپیوتر دسکتاپ یا دو تا لپتاب به اون وصل می کنم نه تصویر و نه صدا دارم لازم به ذکر است کامپیوتر ها توسط کابل مذکور به تلویزیون هم وصل شده است و ایرادی در آنها مشاهده نشده است .
    لطفاً اگه میدونید مشکل کجاست بنده رو راهنمایی کنید.
    با تشکر
    با سلام و درود بیکران خدمت شما دوست عزیز
    عزیز دل بر روی مانیتور کلید سخت‌افزاری وجود داره که با فشردن اون ورودی تصویر بین کابل های اتصالی سویچ میشه. مانیتور رو با کابل HDMI به کامپیوتر متصل کنید و بعدش با استفاده از کلید تعبیه شده ببینید می تونید بین ورودی تصویر سویچ کنید یا خیر.
    اگر کلید وجود نداشت یا عملیات سویچ کردن عملی نشد مانیتور رو با کابل VGA به کارت گرافیک وصل کنید و بعدش با استفاده از منوی مانیتور ورودی تصویر رو بر روی HDMI قرار بدید و سپس مانیتور را با کابل HDMI متصل کنید.

It is better to be hated for what you are than being loved for what you are not

Be the change you want to see in the world

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

2
    عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD Radeon نمایش پست ها
    دوست عزیز رزولیشن و رفریش ریت خروجی روی کامپیوتر یا لپ‌تاپتون چند ست کردین؟
    آیا در زمان اتصال مانیتور به کامپیوتر، همزمان مانیتور دیگه‌ای هم وصل بوده؟
    و مورد آخر اینکه مانیتور دیگه‌ای به غیر از نمایشگر مذکور با لپ‌تاپ و کامپیوترتون تست کردید؟
    با سلام
    رزولیشن تصویر من 1920*1080 هستش با رفرش ریت 60 هرتز و فقط یک مانستوز به کامپیوترم وصل هستش ، بله یه ند باری با تلویزیون LCD نصبش کردم ، مشکلی باهاش نداشت و هم تصویر داشت وهم صدا ، ولی وقتی که کامپیوترم یا دو تا هم لپتاپ به این مانیتور وصل می کنم نه تصویر داره نه صدا ولی وقتی به گیرنده دیجیتال و یا raspbian وصل می کنم هم تصویر داره و هم صدا ، انگار فقط با کامپیوتر ها مشکل داره ، تنظیمات مانیتور هم نگاه کردم مشکلی توش نبوده ، البته اینم بگم که با کابل VGA تصویر داره وفقط مشکل در HDMI هست ، با دو تا کابل HDMI هم تستش کردم و قبلاً بین آنالوگ و HDMI هم سوئیچ کردم ( هم ددستی هم اوتومات ) و همچنین توی منو روی HDMI گذاشتمش ولی با گیرنده دیجیتال اوتومات میره روش ولی با کامپیوتر هیچی نشون نمیده
    ویرایش توسط abarbehi : 23-09-2016 در ساعت 11:42
    1,452
    مدیر انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط abarbehi نمایش پست ها
    با سلام
    رزولیشن تصویر من 1920*1080 هستش با رفرش ریت 60 هرتز و فقط یک مانستوز به کامپیوترم وصل هستش ، بله یه ند باری با تلویزیون LCD نصبش کردم ، مشکلی باهاش نداشت و هم تصویر داشت وهم صدا ، ولی وقتی که کامپیوترم یا دو تا هم لپتاپ به این مانیتور وصل می کنم نه تصویر داره نه صدا ولی وقتی به گیرنده دیجیتال و یا raspbian وصل می کنم هم تصویر داره و هم صدا ، انگار فقط با کامپیوتر ها مشکل داره ، تنظیمات مانیتور هم نگاه کردم مشکلی توش نبوده ، البته اینم بگم که با کابل VGA تصویر داره وفقط مشکل در HDMI هست ، با دو تا کابل HDMI هم تستش کردم و قبلاً بین آنالوگ و HDMI هم سوئیچ کردم ( هم ددستی هم اوتومات ) و همچنین توی منو روی HDMI گذاشتمش ولی با گیرنده دیجیتال اوتومات میره روش ولی با کامپیوتر هیچی نشون نمیده

دوست عزیز ابتدا همون‌طور که محمد جواد عزیز گفتن مراحل رو به دقت انجام بدید. اگر باز هم مشکل پا برجا بود لطفا استاندارد رنگ رو چک کنید و اگر بر روی ycbcr ست شده به RGB تغییر بدید.
    It's meant to be played

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    0
    عضو جدید

با سلام و عرض ارادت خدمت اساتید گرامی
    روی سیستم یه ویندوز xp ویه ویندوز 7 هست که بعد از روشن کردن کامپیوتر و چند ثانیه بعد از نمایش verifying dmi pool data صفحه مانیتور(lcd lg 1941) سیاه میشه و پیغام out of range ظاهر میشه (کلید f8 نیز کار نمیکنه ) و بعد از 20 ثانیه ویندوز پیشفرض بالا میاد. فقط صفحه بوت منو جهت انتخاب سیستم عامل نمایش داده نمیشه . با یه مانیتور دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت. کارت گرافیک standard vga graphics adapter بود که بعد از اجرای درایور سولوشن به sis xabre v. 200 تغییر کرد. لطفا کمکم کنید این مشکل را برطرف کنم .ممنون
    2
    عضو جدید

مشکل check signal cable

سلام
    یک مانیتور LG Flatron L۱۷۷WSB با کابل VGA مستقیم به مادربرد متصل کردم asus p۸b۷۵-v (ویندوز ۷)
    مشکلی که پیش اومده ، بعد از خاموش کردن سیستم ، مانیتور خاموش نمیشه و اخطار چک سیگنال ظاهر میشه و باید دستی خاموش کرد (درایور گرافیک آنبورد هم نصب و آپدیت شده)
    بایوس مادربرد آپدیت هست و یه سری راه های عجیب غریب هم که تو یوتوب بود مثل خارج کردن باطری مادربرد و در اوردن سی پی یو و گذاشتنش وسط اتاق ُ رقص سرخ پوستی انجام دادن دورش هم امتحان کردم ولی افاقه نکرد
    ممنون میشم اگر کسی راهکاری بلد هست (رقص قبایل دیگر) دریغ نکنه از ما
    477
    همکار انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadiiii نمایش پست ها
    مشکل check signal cable

سلام
    یک مانیتور LG Flatron L۱۷۷WSB با کابل VGA مستقیم به مادربرد متصل کردم asus p۸b۷۵-v (ویندوز ۷)
    مشکلی که پیش اومده ، بعد از خاموش کردن سیستم ، مانیتور خاموش نمیشه و اخطار چک سیگنال ظاهر میشه و باید دستی خاموش کرد (درایور گرافیک آنبورد هم نصب و آپدیت شده)
    بایوس مادربرد آپدیت هست و یه سری راه های عجیب غریب هم که تو یوتوب بود مثل خارج کردن باطری مادربرد و در اوردن سی پی یو و گذاشتنش وسط اتاق ُ رقص سرخ پوستی انجام دادن دورش هم امتحان کردم ولی افاقه نکرد
    ممنون میشم اگر کسی راهکاری بلد هست (رقص قبایل دیگر) دریغ نکنه از ما
    اتفاقی که بعد از خاموش کردن کامپیوتر میوفته اینه که مانیتور به اشتباه تشخیص میده که کابل از مادربرد خارج شده، در حالی که این اتفاق نیوفتاده
    نمیشه به راحتی گفت ایراد از مانیتور هست یا مادربرد
    ولی این احتمال که کابل مانیتور مشکل پیدا کرده خیلی بالاست
    باید هم مادربرد رو با یه مانیتور دیگه و هم مانیتور رو با یه مادربرد دیگه امتحان کرد
    پیشنهاد من اینه که مانیتور رو با یه دستگاهی که VGA داره امتحان کنید
    دستگاهی که VGA داره رو خاموش کنید و مانیتور رو متصل کنید، مانیتور باید خاموش بمونه تو این حالت
    یه پورت "سالم" VGA هم کار شما رو راه میندازه
    پورت VGA که مثلا از روی یک کارت گرافیک باز شده، یا حتی یک کارت گرافیکی که حتی روی مادربرد هم نباشه، برای تست مانیتور کفایت میکنه
    5.64.27.155
    2
    عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط sMohammad نمایش پست ها
    با سلام
    اتفاقی که بعد از خاموش کردن کامپیوتر میوفته اینه که مانیتور به اشتباه تشخیص میده که کابل از مادربرد خارج شده، در حالی که این اتفاق نیوفتاده
    نمیشه به راحتی گفت ایراد از مانیتور هست یا مادربرد
    ولی این احتمال که کابل مانیتور مشکل پیدا کرده خیلی بالاست
    باید هم مادربرد رو با یه مانیتور دیگه و هم مانیتور رو با یه مادربرد دیگه امتحان کرد
    پیشنهاد من اینه که مانیتور رو با یه دستگاهی که VGA داره امتحان کنید
    دستگاهی که VGA داره رو خاموش کنید و مانیتور رو متصل کنید، مانیتور باید خاموش بمونه تو این حالت
    یه پورت "سالم" VGA هم کار شما رو راه میندازه
    پورت VGA که مثلا از روی یک کارت گرافیک باز شده، یا حتی یک کارت گرافیکی که حتی روی مادربرد هم نباشه، برای تست مانیتور کفایت میکنه
    ممنون از راهنمایی
    چندجا تست کردم که گفتید، توی همه موارد بعد از خاموش کردن دستگاه مانیتور پیغام چک سیگنال و ... داد
    مشخص شد ایراد از کدوم سمته ، با یه کابل دیگه تست کنم تا ببینم چی مشه
    باز هم ممنون
    0
    عضو جدید

خرید مانیتور و داشتن چند مانیتور کنار هم با یک لپ تاپ

.................................................. .................................................. ..................................
    سلام چند روزی هست بخاطر کارم مجیورم دو تا مانیتور جدید بخرم و در حال حاضر یک مانیتور که به لپ تاپ بنده وصل هست دارم و سوال بنده این هست که چطور میتونم اون دو تا مانیتور جدید هم به لپ تاپ ام وصل کنم (که بعدا هم لازم شد راحت بتونم مانیتور جدید اضافه کنم به لپ تاپ ام که چندتا اسکرین یا همون دسکتاپ داشته باشم)؟ و اینکه میخوام پایه هم بخرم که وصل کنم کناره میز کامپیوترم و اون دو تا مانیتور بالای لپ تاپ ام داشته باشم، آیا مانیتور های نو که پشتشون چهارتا جای پیچ دارن برای اتصال به پایه ها پیچ ها تو قوطی هاشون هست(موجود دارن) یا پیچ ها تو خود قوطی پایه ها هنگام خرید باید تحویل بگیرم؟ چون میخوام مانیتور دست دوم بخرم و میخوام بعد به مشکل نخورم هنگام وصل پایه ها، نمیدونم پیچ اتصال به پایه مانیتور هنگام خرید از خود مانیتور فروشنده بخوام یا فروشنده پایه ها!!
    ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر از سایت عالی تون.
    لپ تاپ من در حال حاضر یک پورت VGA داره که بهش کابل وصل کردم که همون یک مانیتور بهش وصل شده و یک پورت HDMI و چندتا USB
    مدل لپ تاپ HP ۴۵۴۰s
صفحه 8 از 8 نخست ... 678
نمایش نتایج: از 85 به 93 از 93

کلمات کلیدی این موضوع