ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
صفحه 11 از 11 نخست ... 91011
نمایش نتایج: از 121 به 126 از 126
    5,141
    Gwynbleidd

پیش فرض مشاوره جهت خرید مادربرد (Mainboard)

برای دریافت بهترین مشاوره و همچنین تسریع در رسیدن به جواب مطلوب لطفا موارد زیر را ذکر نمایید :

1: حتما میزان بودجه رو مشخص نمایید.

2: نوع کاربرد خود از قطعه مورد نظر را ذکر نمایید.

3: اگر برند خاصی در نظر دارید حتما ذکر کنید.

5: از بحث های حاشیه ای در خصوص کیفیت و کارایی دیگر برند ها و نقد وضعیت آنها بپرهیزید.

با تشکر
    ویرایش توسط RONIN : 25-10-2014 در ساعت 13:31
    1,857
    مدیر ارشد انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهی نمایش پست ها
    ممنون از شما
    شاید امکان خرید مادربوردهایی که فرمودین نباشه .
    میشه کارت گرافیک معرفی کنید که با پورت hdml رزولوشن گفته شده رو ساپورت کنه .قیمت بالا نمیخوام .
    و اینکه مادربوردهایی که فرمودین از رمهای ddr4 پشتیبانی میکنه ؟ چون تو مشخصات نوشته ddr3/l 1866

مادربورد گیگابایتی که گفتم از رم DDR4 پشتیبانی میکنه و مادربوردهای H110 که گفتید و H170 که پیشنهاد دادم از DDR3 پشتیبانی میکنه. بنظرم بهتره همین مدل گیگابایت رو بگیرید که از DDR4 پشتیبانی میکنه. از رم DDR3 هم میتونید استفاده کنید روی مادربوردی که خودتون گفتید. اما در این صورت باید رم DDR3 پیدا کنید که ولتاژ 1.35 الی 1.4 داره.
    برای کارت گرافیکی که از مانیتور شما پشتیبانی کنه مشکلی نیست چون همشون از این رزولیشن پشتیبانی میکنند. برای مثال ASUS GT 710 SL 1GB DDR3 که قیمت 130 تومن داره از رزولیشن 2560x1600 هم پشتیبانی میکنه با درگاه DVI

http://upload.sakhtafzar.com/uploads/27c9cASUS-Rampage-III-Extreme.jpg

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    27
    عضو جدید

سلام. از بین دو مادربورد زیر کدوم جان سخت تره ؟کدومش جدیدتره ؟ تو این مادربوردها طلا بکار برده شده ؟(شنیدم)

و اینکه گارانتی سازگار بهتره اواژنگ؟
    1,857
    مدیر ارشد انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهی نمایش پست ها
    سلام. از بین دو مادربورد زیر کدوم جان سخت تره ؟کدومش جدیدتره ؟ تو این مادربوردها طلا بکار برده شده ؟(شنیدم)

و اینکه گارانتی سازگار بهتره اواژنگ؟
    سلام
    جفتشون مادربوردهای جان سختی هستن اما مدل گیگابایت بیشتر
    مادربورد ASUS جدیدتره و از امکانات جدیدتری برخورداره که من این مدل رو پیشنهاد میکنم
    توی هر دوی این مادربوردها در سوکت پردازنده مقداری طلا بکار رفته. پیشنهاد میکنم [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] رو مطالعه کنید.
    هر دو گارانتی سازگار و آواژنگ از بهترین گارانتی های داخل کشور هستند

3
    عضو جدید

سلام

من می خوام مادربرد Gigabyte GA-Z170X-UD3 رو بخرم و این مادربرد دو تا درگاه m2 داره
    حالا می خوام 3 تا هارد 2 ترابایت و دو تا ssd بهش وصل کنم

سوالم اینه که حتما باید 3 تا هارد دو ترابایتی رو با هم raid کنم و دو تا ssd رو هم با هم raid کنم

یعنی می خوام بدونم آیا می شه که این سیستم رو بخرم و به صورت زیر بشه

روی یکی از ssd ها سیستم عامل و نرم افزارها رو نصب کنم و هر کدوم از اون هارد ها رو مثلا به دو پارتیشن 450 گیگ قسمت کنم که چون 3 تا هارده می شه 6 پارتیشن 450 گیگ

از اون طرف یک ssd که سیستم عامل و نرم افزارها رو توش نصب می کنم و یکی هم خالیه برای کارهایی که باهاش دارم

یعنی وقتی ویندوز بالا میاد دو تا درایو ssd دارم که به صورت جداگانه از هم هستن (یعنی raid نیستن) و 6 تا پارتیشن هم از سه هارد 2 ترابایتی دارم که باز هم نمی خوام raid باشن

آیا این امکان پذیره
    1,857
    مدیر ارشد انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_pa نمایش پست ها
    سلام

من می خوام مادربرد Gigabyte GA-Z170X-UD3 رو بخرم و این مادربرد دو تا درگاه m2 داره
    حالا می خوام 3 تا هارد 2 ترابایت و دو تا ssd بهش وصل کنم

سوالم اینه که حتما باید 3 تا هارد دو ترابایتی رو با هم raid کنم و دو تا ssd رو هم با هم raid کنم

یعنی می خوام بدونم آیا می شه که این سیستم رو بخرم و به صورت زیر بشه

روی یکی از ssd ها سیستم عامل و نرم افزارها رو نصب کنم و هر کدوم از اون هارد ها رو مثلا به دو پارتیشن 450 گیگ قسمت کنم که چون 3 تا هارده می شه 6 پارتیشن 450 گیگ

از اون طرف یک ssd که سیستم عامل و نرم افزارها رو توش نصب می کنم و یکی هم خالیه برای کارهایی که باهاش دارم

یعنی وقتی ویندوز بالا میاد دو تا درایو ssd دارم که به صورت جداگانه از هم هستن (یعنی raid نیستن) و 6 تا پارتیشن هم از سه هارد 2 ترابایتی دارم که باز هم نمی خوام raid باشن

آیا این امکان پذیره

سلام رامین جان
    بله مواردی که گفتید کاملا امکان پذیره و مشکلی پیش نمیاد
    استفاده از Raid اجباری نیست. شما فقط رو یک SSD سیستم عامل نصب کنید و با بقیه SSD و هارد ها به هر صورتی که میخواهید استفاده کنید. حتی میتونید یک SSD ظرفیت بالا مثلا 1 ترابایت تهیه کنید و یک پارتیشن مثلا 120 گیگابایتی رو به نصب سیستم عامل اختصاص بدید.

0
    عضو جدید

برای مشاوره و راهنمایی در رابطه با خرید و یا فروش انواع [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]با ارزانترین قیمت ها به[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۳۹۵۷۲۳ تماس بگیرید.
صفحه 11 از 11 نخست ... 91011
نمایش نتایج: از 121 به 126 از 126

کلمات کلیدی این موضوع