ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 55 1231151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 653
    36
    مدیر بازنشسته

پیش فرض بحث گفتگو و پيشنهادات درباره محصولات Green

اين تاپيك رو به پيشنهاد وحيد بيگدلي عزيز ايجاد كرده ام . كه هر نوع تظرات دوستان و پيشنهاد ها و انتقاداتشون رو در مورد محصولات گرين بشنويم .
    4
    کاربر ویژه

پیش فرض نظر خواهی

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
    سلام،

ابتدا امیدوارم که تعطیلات عید به همه شما خوش گذشته باشد. نظرتان در مورد این کیس با قیمتی در حدود 45 هزار تومان چیست؟

بحث گفتگو و پيشنهادات درباره محصولات Green
    با تقدیم احترام
    عمرانی
    1
    مدیر بازنشسته

جناب عمرانی خیلی خوشحالیم که بعد از تعطیلات نوروز بازم تشری? آوردید،این کیسی که شما گذاشتید زیبا هستش و صد البته قیمت مناسبی داره،اگه گرونتر بود،می گ?تم که برای ?ن ها ی توری بذارید و ق?ل پشت کیس که بعضی شرکت ها می ذارن نیز ?راموش نشه! بهرحال اگه میشد مثله بعضی کیس های گران قیمت،ورقه یا سینی زیر مادربورد به صورت کشویی در میامد،خیلی عالی می شد،اگه یک عکس پیدا کردم،حتما می ذارم،چون ?ک کنم منظورم را بد رسونده باشم
    ویرایش توسط vbigdeli : 03-04-2007 در ساعت 14:42
    بیچاره شاگردی که از استادش بهتر نشود.
    تو این مملکت گرسنه از شکمش می خوره،مت�?کر از �?کرش می خوره و آزادی خواه از وجدانش.
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

پایان �?عالیت در �?روم.. میگن بدترین جای آدم،جهنم نیست،بلکه اون جایی هست که ندونه دوستش و دشمنش کیه.
    اگه امری �?رمایشی بود از این طریق در تماس باشید : [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    4
    کاربر ویژه

Arrow منظور دریا?ت شد

وحید جان؛
    سلام،

من هم خوشحالم که دوباره درخدمت شما هستم. در مورد این کیس، اگر دقت ?رموده باشید یک پایه یا هولدر برای ?نها وجود دارد که برروی آن ?یلترهای توری مانند قرار داده شده است. ق?ل کاور بغل هم حتما در س?ارش لحاظ می گردد( همانطور که در عکس ملاحظه می ?رمایید). همانطور که می دانید در بیشتر از 70 درصد کیسهای ما که گران هم نمی باشند( مثل 2002, 2005Plus, Prince, X Blade, ...) سینی مادربرد به صورت کشویی جدا می شود و این به نوع ساختار داخلی کیس بر می گردد. در عوض بعضی از مدلهای گران قیمت ما از این حالت پشتیبانی نمی کنند! البته این کیس هم قابلیت جداسازی سینی مادربرد به صورت کشویی را نیز دارا می باشد.

در پایان از پیشنهادات شما سپاشگزارم و منتظر نظر سایر دوستان می مانم.

با تقدیم احترام
    0
    عضو جدید

من نمی دونم چرا از این کیسهایی که جلوش بسته است خوشم نمیاد.:rolleyes: منظورم اون دری که میاد و جلوی درایوها رو میگیره. کلی حال گیریه. آدم می خواد با سی دی و دی?یدی کار کنه این دره همچین مزاحمه. تازه مثلا طر? ر?ته کلی پول داده یه درایو خ?ن و خوشگل خریده ببینتش حال کنه اونوقت بذار تو درش رو ببنده .
    البته این ?قط نظر منه. کلا با این جور کیسها حال نمی کنم و ترجیح می دم جلوش که مربوط به درایوهاست باز باشه.
    آن هیچ هم نیستم
    0
    عضو جدید

واقعا خوبه بخصوص اينكه قيمتش هم زياد بالا نيست....

سوال: کیس های شرکت گرين كجا ساخته مي شن؟
    ویرایش توسط vbigdeli : 03-04-2007 در ساعت 21:19 دلیل: آقا ابوال?ضل گل و گلاب،ی خورده کتابی تایپ کن دمت گرم ;)
    170
    مدیر انجمن

عرض سلام و تبریک سال نو به آقای عمرانی که بعد از تعطیلات دوباره لط? کردن و دوباره به ما ملحق شدن!

من هم نظر مثبتی در مورد این کیس دارم، بخصوص با قیمت و امکاناتی که براش درنظر گر?ته شده انتخاب خوبی برای خریداران خواهد بود. اما آقای عمرانی ن?رمودید که این کیس به چه نامی و در چه تاریخی انشاله به بازار خواهد آمد؟ ضمنا در نظر گر?تن یک ?ن 12 سانتی به صورت ?ابریک روی کیس خالی از لط? نیست!
    ویرایش توسط Saeed : 03-04-2007 در ساعت 21:14

توجه: پاسخ های داده شده در بخش مشاوره برای خرید، چه از طرف مدیران و ناظران سایت و چه اعضای سایت صرفا به عنوان "پیشنهاد" است. بدیهی است که مسئولان سایت در قبال ایراد فنی در موارد پیشنهادی، مسئولیتی نخواهند داشت.
    بخش "فروش" بازارچه صرفا جهت فروش قطعات استفاده شده و به اصطلاح "دسته دوم" است. هرگونه فروش یا پیش فروش قطعات نو در این تالار گفتمان ممنوع است.

سایت سخت افزار هیچگونه فروش/خدمات پس از فروش ارایه نمی دهد.

36
    مدیر بازنشسته

اين كيس از نظر طراحي هيچ مشگلي ندارد . كاملا قابل رقابت با كيسهاي خارجي هست .
    4
    کاربر ویژه

Arrow ممنون از همگی دوستان

دوستان عزیز؛
    سلام،

ممنون از جناب هیچ بابت ارائه نظر ش?ا? خود. در این مورد قطعا سلائق ا?راد مت?اوت است و حق با شماست.

ممنون از جناب ابوال?ضل گل؛ ?کر می کنم که در این مورد قبلا بحثهای م?صلی با جناب internet داشتیم که توجه شما را به آن جلب می نمایم:

ممنون از سعید عزیز؛ این کیس در حال حاضر گمنام است و احتمالا تا سه الی چهار ماه آینده به بازار خواهد آمد . ضمنا همانطور که می دانید ما برروی تمامی محصولات خود ، حداقل یک ?ن استاندارد قرار داده ایم.( آیا در مورد اسم آن نظر خاصی دارید؟ )

ممنون از آقا امید؛ ما در ابتدای پروسه کاری با این کارخانه جدید خارجی هستیم. قطعا در صورت تایید ?نی و ثبت س?ارش و کارهای اولیه ، این کیس حداقل تا سه ماه آینده به بازار خواهد آمد. قطعا نظرات مثبت شما و سایر دوستان عزیز، ما را تشویق به سرعت بخشیدن در امور مربوطه خواهد نمود.

مجددا از بابت ارائه نظرات م?یدتان سپاسگزارم

با تقدیم احترام
    ویرایش توسط J.Omrani : 04-04-2007 در ساعت 09:13
    1
    مدیر بازنشسته

سلام.

بچه ها این هم یک خبر گرینی : [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

بخونید بد نیست
    بیچاره شاگردی که از استادش بهتر نشود.
    تو این مملکت گرسنه از شکمش می خوره،مت�?کر از �?کرش می خوره و آزادی خواه از وجدانش.

پایان �?عالیت در �?روم.. میگن بدترین جای آدم،جهنم نیست،بلکه اون جایی هست که ندونه دوستش و دشمنش کیه.
    اگه امری �?رمایشی بود از این طریق در تماس باشید : [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    4
    کاربر ویژه

Arrow انتقاد به پاور Green

دوستان عزیز؛
    سلام،

یک مورد انتقاد به پاور GP530S4-F24-2F پیدا کردم . می خواهم شما را هم در جریان بگذارم و نظرتان را جویا شوم:
    وحید جان یادتون هست در مورد است?اده از روش Cable Management در ایران بحث کردیم.

با تقدیم احترام
    4
    کاربر ویژه

پیش فرض جوابیه خود من

دوستان عزیز؛
    سلام،

ابتدا خودم پیشدستی می کنم و به این انتقاد بجا جواب می دهم.

انتقاد ایشان کاملا صحیح و به جا می باشد. وجود کاتالوگ در درون جعبه پاور خیلی الزامی می باشد و انشاا.. از سه ماه آینده این کار را انجام خواهیم داد.
    ضمنا یک نگاهی به عکس این پاور بیندازید. ?کر نمی کنم در ارائه هشدارهای لازمه کوتاهی کرده باشیم . ولی به هر حال این یک انتقاد کاملا صحیح می باشد.

بحث گفتگو و پيشنهادات درباره محصولات Green

با تقدیم احترام
صفحه 1 از 55 1231151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 653