ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
صفحه 55 از 55 نخست ... 545535455
نمایش نتایج: از 649 به 653 از 653
    36
    مدیر بازنشسته

پیش فرض بحث گفتگو و پيشنهادات درباره محصولات Green

اين تاپيك رو به پيشنهاد وحيد بيگدلي عزيز ايجاد كرده ام . كه هر نوع تظرات دوستان و پيشنهاد ها و انتقاداتشون رو در مورد محصولات گرين بشنويم .
    0
    عضو جدید

Exclamation

سلام دوستان .
    در بحث شماره 611 موضوعی در مورد کیس تونیک 2 مطرح شد و این که آیا با وجود فن کناری , تونیک تاور قابل نصب هست یا خیر ؟

که عملا این کار بدون برداشتن فن امکان پذیر نبود , و ندلین عزیز طرحی در مورد صفحه آکریلیک بقل دادند و این که صفحه را 180 درجه بچرخانیم .

این مسئله باعث ایجاد فکری جدید برای من شد .

به این صورت که من فن را از روی صفحه شیشه ای باز کردم و صفحه را از قسمت فلزی درب بقل جدا کردم (خیلی راحت بود )
    و خود صفحه شیشه ای را حول محور X ها (محور افق) دوران دادم ,به این ترتیب محل نصب فن رو بروی کارت گرافیک قرار گرفت و چون سوراخ های محل وصل کردن قسمت شیشه ای به فلز متقارن بود در نصب مجدد بست ها هیچ مشکلی پیش نیامد .
    سپس فن را از داخل به صفحه شیشه ای وصل کردم .
    با این کار فن هوای بیرون را مستقیما بر روی کارت گرافیک میدمد و همچنین فضای کافی برای نصب هر نوع کولر با هر سایز بوجود می آید .

با تشکر از وندلین عزیز به خاطر زدن استارت این کار .
    0
    عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD>INTEL نمایش پست ها
    اين اشكال مربوط به برد شما هست . اگر پاور رو با سيستم ديگه تست كنيد متوجه ميشيد .
    حالا این مشکل چی میتونه باشه؟منظورتون اون صدا که نیست؟
    36
    مدیر بازنشسته

اين مشكل روشن شدن اتوماتيك براي برد هست .
    0
    عضو جدید

یه خورده بیشتر اگه میشه توضیح بدین.چه کار باید بکنم؟
    778
    کاربر ویژه

سلام.سال نو مبارک.من پاور GP780B گرفتم.2 تا سوال دارم.اول اینکه در حالت idle از پاور(احساس می کنم از پاور هستش)صدای بوق(یا یه چیزی در همین حوالی) خفیفی میاد.چرا؟دوم اینکه موقعی که کلید پشت پاورو قطع میکنم و دوباره وصل می کنم بعد سیستمو روشن میکنم حدود 2 ثانیه روشن میشه بعد حدود باز 2 ثانیه خاموش میشه اونوقت کاملا روشن میشه.ولی موقعی که به کلید پاور دست نمیزنم همون اول کاملا روشن میشه.چرا؟
    سلام
    این جمله رو درست متوجه نمیشم
    منظورتون اینه که سیستم رو خاموش میکنید , بعد که روشن میکنید به صورت عادی روشن میشه ؟

در مورد وقتی که پاور رو روشن خاموش میکنید سیستم برای یه لحظه روشن میشه و بعد خاموش میشه عادیه و مشکلی نیست , ولی اگه بعد از این یه لحظه روشن شدن , سیستم روشن میشه مربوط به تنظیمات بایوسه , به داخل بایوس منوی power management رفته و گزینه power AC back (اگه اشتباه نکنم ) رو غیر فعال کنید , با این کار باید وقتی پاور رو وصل میکنید سیستم روشن نشه (البته اون روشن شدن دو ثانیه ای طبیعی هست یعنی بعضی از مدل ها این ایراد رو دارن که البته مشکلی نداره ) ولی اگه دو باره روشن شد احتمال ضعیف بورد مشکل داره .
صفحه 55 از 55 نخست ... 545535455
نمایش نتایج: از 649 به 653 از 653