ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    0
    اخراج شده

پیش فرض اتصال تلويزيون به کامپيوتر

سلام
    من کارت گرا?يک Gforce nevida 256 xfx دارم
    تلويزيون هم LG
    حالا از سوکت s-video يک ?يش دادم به تلويزيون
    ولي تنظيمات کارت گرا?يک در قسمت display به صورتي که هست ?قط مي شه بين اين ها يکي رو انتخاب کرد تصاوير زير رو ببيند هر چي اين ها رو هم تنظيم کردم ده بار هم ريستارت کردم نشد که نشد حتماً يه قلقي داره که من نمي دونم تصاوير زير رو ببيند :
    با تشکر

اتصال تلويزيون به کامپيوتر

0
    اخراج شده

يعني هيچکس اينجا نمي دونه ؟
    36
    مدیر بازنشسته

خوب بعد از انتخاب ?قط ok ميكني يا repply هم ميزني ؟ كسي بلد نيست يعني چه .صبر كن
    0
    اخراج شده

سلام
    اميد خان
    خوبي
    اقا من چند بار ريستارت کردم نمي دونم چرا توي تصوير اول مشخص هست ?قط نوشته single يعني در آن واحد ?قط يکي رو مي تونم انتخاب کنم اگه مانيتور رو انتخاب کنم تلويزيون چيزي نشون نمي ده اگه تلويزيون رو ?عال کنم مانيتور خاموش مي شه
    بقيه آيتم ها رو هم تنظيم کردم که تصوير زيرش هست ولي باز هم هيچ تغيير ي نکرد چند بار هم ريستارت شد و خودم هم ريستارت کردم
    ولي نمي شه
    0
    اخراج شده

يعني کسي نمي دونه يا کسي حوصله پاسخ نداره ؟
    0
    عضو جدید

يعني شما ميخواي در آن واحد از هر دوتا تصوير داشته باشي؟
    اگه اينطوريه ابتدا اين كارها رو انجام بده(اگه آيكون NVIDIA Setting رو پايين دسكتاپ نداري)
    Control Panel->Display->Setting->Advanced->Geforce 6200->Tools
    و در نهايت Enable Taskbar Icon رو تيك بزن.(البته الآن ?هميدم كه ظاهرا شما اين كارها رو كردي!!! ولي اشكال نداره اگه بعدا كسي خواست است?اده كنه به دردش ميخوره)
    حالا ميري روي اون آيكون پايين گوشه راست دسكتاپ كليك راست ميكني بعد از منويي كه ميآد گزينه اي كه مربوط به حالت نمايشه انتخاب ميكني كه چندتا گزينه ديگه داره مثل Single view , Dual View اون گزينه اي رو انتخاب ميكني كه دوست داري(چون من الآن خودم دوتا ص?حه نمايش ندارم و اسم گزينه ها هم يادم ر?ته اين طوري گ?تم ولي وقتي بري حتما پيدا ميكني)

پي نوشت: البته اينو بگم كه من اين راه رو در مورد 2 تا مونيتور انجام دادم و جواب داده ولي نميدونم شايد با تلويزيون اين كار رو انجام نده!
    0
    اخراج شده

دوست عزيز اين عملياتي که شما ?رموديد ?قط آيکون اضا?ه مي کنه من عرض کردم حالت singel هست و هيچ تغييري هم نمي کنه
    يعني حالت دوبل عمل وجود نداره در آن واحد ?قط يکي از اون کار مي کنه من مي خوام تصوير مثلا بين هر دوي اونها به اشتراک گذاشته بشه ولي نمي شه
    0
    عضو جدید

دوست عزيز منم كه گ?تم اون عمليات اول ?قط براي اضا?ه كردن آيكون هستش اما بعد با كليك راست روي اون آيكون گزينه اي داره كه ميتوني حالت Single يا Dual يا حالتهاي ديگه رو انتخاب كني(من اينها رو امتحان كردم حتي يه حالتي داره كه نص? تصوير تو يه ص?حه نمايش و نص? ديگه اش تو يه ص?حه ديگه)
    منتهي ميدوني به نظر من مشكل سر همينه كه اصلا نشون دادن تصوير در آن واحد در مونيتور و تلويزيون مقدور نباشه!(وقتي ?يش تلويزيون و مونيتور هر دو به كيس متصل هستند ابتدا كه سيستم بالا ميآد(قبل از ورود به ويندوز) آيا تو هر دوتا تصوير داري؟ اگه ?قط ?يش تلويزيون به كارت گرا?يك متصل باشه چي؟ اصلا تصوير داري؟ ?كر ميكنم جواب اينها بايد نه باشه در حاليكه براي من جواب اين پرسشها بله بود. يعني از هر دو مونيتورم تصوير داشتم حتي در حالتيكه تو ويندوز تصوير ?قط مال يه مونيتور بود)
    0
    اخراج شده

تلويزيون LG 15 اينج هست ولي نمي دونم هيچ تصويري ندارم وقتي که کامپيوتر رو راه اندازي مي کنم
    حال dual هم داره وقتي مي زنم هيچ عملي صورت نمي گيره همه راه ها رو امتحان کردن ولي نمي شه
    با تشکر
    0
    اخراج شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SATpt نمایش پست ها
    دوست عزيز منم كه گ?تم اون عمليات اول ?قط براي اضا?ه كردن آيكون هستش اما بعد با كليك راست روي اون آيكون گزينه اي داره كه ميتوني حالت Single يا Dual يا حالتهاي ديگه رو انتخاب كني(من اينها رو امتحان كردم حتي يه حالتي داره كه نص? تصوير تو يه ص?حه نمايش و نص? ديگه اش تو يه ص?حه ديگه)
    منتهي ميدوني به نظر من مشكل سر همينه كه اصلا نشون دادن تصوير در آن واحد در مونيتور و تلويزيون مقدور نباشه!(وقتي ?يش تلويزيون و مونيتور هر دو به كيس متصل هستند ابتدا كه سيستم بالا ميآد(قبل از ورود به ويندوز) آيا تو هر دوتا تصوير داري؟ اگه ?قط ?يش تلويزيون به كارت گرا?يك متصل باشه چي؟ اصلا تصوير داري؟ ?كر ميكنم جواب اينها بايد نه باشه در حاليكه براي من جواب اين پرسشها بله بود. يعني از هر دو مونيتورم تصوير داشتم حتي در حالتيكه تو ويندوز تصوير ?قط مال يه مونيتور بود)
    بله مشکل من هم همين امکان هست که ?عال نمي شه
    درايور کارت گرا?يک هم به روز کردم
    ولي باز هم در آن واحد ?قط يک سيستم قابل نمايش هست يا مانيتور يا تلويزيون
    0
    عضو جدید

بچه ها من سوالم رو تو یه تاپیک دیگه مطرح کردم ولی چون دیدم این تاپیک هم بی ارتباط با مشکل من نیست دوباره اینجا هم مطرح کردم تا شاید بشه از نتایج کار دوستان هم استفاده کرد .

مشکل من به این صورت هست که یه سیستم با گرافیک آنبورد هست که فقط یه خروجی VGA یا همون D-sub ‌داره . و من میخوام برای یه مانیتور و یه LCD TV از اون تصویر بگیرم تا همزمان بتونم تو هر دو تصویر داشته باشم .
    این رو هم بگم که با استفاده از یه تبدیل یک به دو VGA برا دو تا مانیتور میشه تصویر گرفت و مشکلی نیست ولی به محض اینکه یکی رو به LCD TV وصل میکنم تصویر یکی قطع میشه .

در ضمن LCD TV ‌هم همه نوع پورت ورودی و خروجی اعم از VGA و S-Video , AV ,HD هم داره .

البته امید آقا PCI Vga ‌رو معرفی کردند که اگر نتونم اینطوری راه بندازم مجبورم با استفاده از این روش تصویر بگیرم .
نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11