ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    عضو جدید

Arrow هرکی از سخت افزار چیزی سرش میشه بیاد کمک

سلام
    من یه مشکل برام پیش امده که تقاضای کمک از دوستان باتجربه دارم
    من سیستم چند وقت پیش کارت گرافیکیشو عوض کردم دیگه روشن نشد یعنی روشن می شد ولی فقط کیس روشن میشد و مانیتور اصلا روشن نمیشد و صدای بوت هم نمیداد
    تا اینکه بردم پیش چند تا تعمیرکار که اخر یکی تونست درست کنه بهم گفت مشکل از سی پی یو بود یه باد گرفت توی کیس و روشن کرد وتحویل داد
    چند وقت بعد دی وی دی رام گرفتم وقتی وصل کردم دوباره روشن نشد که دیدم مال کابلشه که عوض کرد ولی فقط یه دی وی دی رام میتونم وصل کنم دوتا که وصل میکنم کامپیوتر روشن نمی شد
    حالا اینها بماند دیشب من اخر شب کامپیوتر رو خاموش کردم صبح که پاشدم دید کیس روشنه ولی مانیتور روشن نیست حالا نمیدونم درست خاموش نشد یا چیز دیگه ولی من خودم قشنگ کامپیوتر رو خاموش کردم حالا چه جور روشن شد نمیدونم ولی کامل روشن نشد فقط کیس روشن بود ومانیتور خاموش
    الانم دیگه هر کاری میکنم کامپیوتر روشن نمیشه یهعنی وقتی دکمه پاور رو میزنم سیستم روشن میشه نه چراغ هارد روشن میشه نه مانیتور روشن میشه که بوت بشه هیچ صدای هم نمیده نه بوق بوت نه بوق دیگری
    حالا میخوام بدونم به نظر اساتید مشکل چیه؟
    ا:confused:
    عضو جدید

سلام
    باتوجه به اينكه شرط گذاشتي كه هر كي از سخت افزار چيزي ميدونه بنابراين من نميتوانم پاسخي داشته باشم ولي براي دوستاني كه ميتونن پاسخ بدهند اول مشخصات سيستم را بگو (خصوصا پاور )،دوم تست كن هنگامي كه كليد پشت پاور خاموش است آن را روشن و بلافاصله دكمه پاور را بزن و ببين آيا سيستم روشن ميشود يا خير؟
    عضو جدید

من 75 درصد احتمال میدم از پاور باشه
    اون آقایی هم که باد گرفته تو سیستمت هیچ چیز حالیش نبوده
    باد چه ربطی به CPU داره؟
    اگه تمام قطعات رو بگی بیشتر کمک میکنه
    مدیر بازنشسته

پاور شما احتمال توانائي برق رساني كامل به قطعاتتون رو نداره . شما ليست قطعاتتون رو بنويسيد تا پاوري بر اساس نياز سيستمتون معرفي كنيم .
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4