ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 44
    0
    عضو جدید

پیش فرض Core 2 Duo E8400 یا Core 2 Quad Q6600

Core 2 Duo E8400 یا Core 2 Quad Q6600
    به نظر دوستان کدام سی پی یو بهتره ؟
    0
    عضو جدید

تقریبا برای هر استفاده ای به جز بازی Q6600 برتری داره
    آقا کار من رندر و مکس هست... اما بازی هم میکنم...
    قطعا q6600‌برا من بهتره اما آیا من نمیتونم براحتی و با کیفیت بازی کنم؟
    4
    عضو جدید

ببین بازی به خیلی چیزا ربط داره از جمله کارت گرافیک
    با این پردازنده میشه آخرین بازیها رو بازی کرد
    اگه یه کارت گرافیک خوب داشته باشی میتونی خیلی راحت کار کنی
    من گرافیک 4670 گرفتم
    یه سری تست از بازیهای مختلف گرفتم
    تا حالا بازی ای رو ندیدم که این کارت و این پردازنده توش کم بیاره
    778
    کاربر ویژه

قا کار من رندر و مکس هست... اما بازی هم میکنم...
    شما وقتی کار اول با سیستم بازیه باید 8500 رو انتخاب کنی اما اگه بازی کردن اول نباشه شک نکن که 6600 بهترین انتخابه و همچنین بازیه هم دارن به سمت مالتی پروسسینگ پیش میرند و تا چند وقت دیگه هم تو بازی هم انتخاب اول همون چند هسته ای میشه
    778
    کاربر ویژه

دوست عزيز ، پيشنهاد مي كنم شما با خيال راحت بري RAM باس 1066 بخري و بزار روي سيستمت. پيشنهاد مي كنم كه Kingmax بخري(چون توي بازار فقط Patriot و Kingmax ديدم كه به اصل بودن Patriot ها شك دارم)
    در اينصورت بدون OverClock ، پردازنده شما راحت با باس 1066 با RAM كار مي كنه و اين به بالا رفتن كارآيي سيستمتون كمك مي كنه. پردازنده شما(مال خودمم همينه) پردازنده نسبتا خوبيه كه جزء اولين سري خانواده Core 2Duo ارزان قيمت هست كه باس 1066 رو پشتيباني مي كنه و حيفه كه با باس 800 كار كنه.
    ممنون ولی من این سیستمو یه هفته پیش وبا عجله برای کسی خریدم وگرنه غیره ممکن بود بایوستار رو به بورد افتضاحی مثل این ترجیح بدم.
    این رم هایی که گفتید باید گرونتر باشه , من این 2 گیگ دوال رو 28 خریدم که واسه کاره طرف کافیه
    در مورد اور کلاک من در مورد سیستم خودم گفتم که دیگه این قدر تو فرم دربارش گفتم همه اعضا باید بدونن چیه , من cpu 3000 اینتل قدیمی دارم که باسش 800 و بورد بیشتر از رم 533 ساپورت نمیکنه و برا اینکه از رم 800 استفاده کنم باس رو تا 1160 بردم تا رم ها تا 740 کار کنن ولی باز منم ندیدم که باس و رم تو حالت استاندار با هم برابر باشن.
    در مورد اینکه اگر هم 6600 با باس 1066 نتونه رم با فکانس 1066 رو پشتیبانی کنه فکر کنم با کمی افزایش فرکانس بشه باس رو به 1333 رسوند تا رم ها روی 1066 کار کنن و یا اگه ضریب رم رو افزایش داد هر دو باید بتونن رو 1066 کار کنن
    در مورد مشکل اقای فلاح نیز منم فکر کنم مشکل از همون epp بود.
    0
    عضو جدید

خب خدا رو شکر...
    من یا 4670 میگیرم یا 4830...
    پس مشکلی نیست...
    ممنون...
    2
    عضو جدید

پیش فرض پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط emem نمایش پست ها
    آقا کار من رندر و مکس هست... اما بازی هم میکنم...
    دوست عزيز توي بازي موثرترين عامل كارت گرافيكه. اگر كارت گرافيكت خوب باشه پردازنده شما بالاترين بازيهاي بازار رو هم جواب مي ده. خيالت راحت باشه كه مشكلي توي بازيهاي فعلي با اين پردازنده نخواهي داشت بشرط اينكه كارت گرافيك خوبي روي مادربوردت سوار كني.
    2
    عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط vandelin نمایش پست ها
    ممنون ولی من این سیستمو یه هفته پیش وبا عجله برای کسی خریدم وگرنه غیره ممکن بود بایوستار رو به بورد افتضاحی مثل این ترجیح بدم.
    این رم هایی که گفتید باید گرونتر باشه , من این 2 گیگ دوال رو 28 خریدم که واسه کاره طرف کافیه
    در مورد اور کلاک من در مورد سیستم خودم گفتم که دیگه این قدر تو فرم دربارش گفتم همه اعضا باید بدونن چیه , من cpu 3000 اینتل قدیمی دارم که باسش 800 و بورد بیشتر از رم 533 ساپورت نمیکنه و برا اینکه از رم 800 استفاده کنم باس رو تا 1160 بردم تا رم ها تا 740 کار کنن ولی باز منم ندیدم که باس و رم تو حالت استاندار با هم برابر باشن.
    در مورد اینکه اگر هم 6600 با باس 1066 نتونه رم با فکانس 1066 رو پشتیبانی کنه فکر کنم با کمی افزایش فرکانس بشه باس رو به 1333 رسوند تا رم ها روی 1066 کار کنن و یا اگه ضریب رم رو افزایش داد هر دو باید بتونن رو 1066 کار کنن
    در مورد مشکل اقای فلاح نیز منم فکر کنم مشکل از همون epp بود.
    منظورتون از بورد افتضاح مادربورد هاي گيگابايت هست!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟! اگر درست حدس زدم ميشه معايب اين مادربورد كه جزء بهترين برندهاي جهان هست رو واسه منم بگيد؟! ممنون مي شم.
    2
    عضو جدید

پیش فرض پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط emem نمایش پست ها
    خب خدا رو شکر...
    من یا 4670 میگیرم یا 4830...
    پس مشکلی نیست...
    ممنون...
    دوست عزيز ، كارت گرافيك ATI Radeon HD4670 واقعا كارت خوبيه. اما هيچ تضميني نيست كه مثلا بازي Call of Duty 5 و روي رزولوشن بالا(مثلا 1200*1920) با بالاترين تنظيمات جواب بده. اگر پول داريد HD4850 حدود 220000 تومانه و بهتره. ولي 4670 از نظر كلي باصرفه تره. اين ديگه بسته به جيب شما داره كه حتي بتونيد از 4850 هم بالاترشو بگيريد يا خير. اگر خواستيد بفرمائيد چقدر مي خواين هزينه كنين تا راهنمائيتون كنم.
    778
    کاربر ویژه

منظورتون از بورد افتضاح مادربورد هاي گيگابايت هست!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟! اگر درست حدس زدم ميشه معايب اين مادربورد كه جزء بهترين برندهاي جهان هست رو واسه منم بگيد؟! ممنون مي شم.
    اولا خسته نباشی و از این که بعد 3 روز دوباره میبینمت خوشحالم.
    نه دقیقا منظور من همون برد خاصی بود که شما گفتی البته فکر کنم مدلیش که اولش E دراه یعنی Ep31-DS3L
    و در کل مدل های معمولی و زیر 120 گیگا , تا اونجایی هم که میدونم گیگا از لیست بهترین سازندگان برد خارج شده , در مورد عیب این برد یا برد های دیگه همین چند وقت پیش یه بار این مدل رو داشتم که یکیش هم برا داداشم برداشتم اولش چندتا مشکل اشت مثل چندتا باگ تو بایوس و کارت صدا و عدم مچ شدن با اکثر کارت های گرافیکی, اولش فکر کردم که مشکل با اپدیت و اینجور چیزا حل میشه و مشکل های دیگه هم فقط تو این بورده , اما تمام بورد هایی که گرفتم همین مشکلو دارن
    در مورد افتضاح بودن من نمیگم که گیگا بده و بقه گلن که به نظر من تمام این بورد ها همه تو یه سطحا
    حالا من هنوز دارم رو این قضیه کار میکنم که مشکل کجاست اگه فهمیدم به شما هم اطلاع میدم.
    0
    عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط reza76622201 نمایش پست ها
    دوست عزيز ، كارت گرافيك ATI Radeon HD4670 واقعا كارت خوبيه. اما هيچ تضميني نيست كه مثلا بازي Call of Duty 5 و روي رزولوشن بالا(مثلا 1200*1920) با بالاترين تنظيمات جواب بده. اگر پول داريد HD4850 حدود 220000 تومانه و بهتره. ولي 4670 از نظر كلي باصرفه تره. اين ديگه بسته به جيب شما داره كه حتي بتونيد از 4850 هم بالاترشو بگيريد يا خير. اگر خواستيد بفرمائيد چقدر مي خواين هزينه كنين تا راهنمائيتون كنم.
    سلام ببخشید شاید من زیاد نمیدونم ولی همین بازی که شما میگین من با گرافیک اشغالی 256palit8400خودم به راحتی این بازی روکردم .کارت گرافیکم هم30تومن بیشتر نیست.پول بیخود
    به گرافیک نده که با یه 512geforce8500هربازی بخوای میتونی انجام بدی.
    778
    کاربر ویژه

در مورد 8400 باهات موافقم که هر بازی رو میتونی بازی کنی ولی رو تنظیمات very low و رزولوشن 800*600
    ولی اگه بخوای تنظیمات رو بالا ببری باید حداقل 8500 داشته باشی که اونم بیشتر از مدیوم نمیشه
    و کارت 4670 هم به خاطر قیمت خوب در مقابل فاصله بسیار زیادی که با کارت هایی مثل 9500 داره(دوبرابر) توصیه میشه
    2
    عضو جدید

پیش فرض پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط vandelin نمایش پست ها
    اولا خسته نباشی و از این که بعد 3 روز دوباره میبینمت خوشحالم.
    نه دقیقا منظور من همون برد خاصی بود که شما گفتی البته فکر کنم مدلیش که اولش E دراه یعنی Ep31-DS3L
    و در کل مدل های معمولی و زیر 120 گیگا , تا اونجایی هم که میدونم گیگا از لیست بهترین سازندگان برد خارج شده , در مورد عیب این برد یا برد های دیگه همین چند وقت پیش یه بار این مدل رو داشتم که یکیش هم برا داداشم برداشتم اولش چندتا مشکل اشت مثل چندتا باگ تو بایوس و کارت صدا و عدم مچ شدن با اکثر کارت های گرافیکی, اولش فکر کردم که مشکل با اپدیت و اینجور چیزا حل میشه و مشکل های دیگه هم فقط تو این بورده , اما تمام بورد هایی که گرفتم همین مشکلو دارن
    در مورد افتضاح بودن من نمیگم که گیگا بده و بقه گلن که به نظر من تمام این بورد ها همه تو یه سطحا
    حالا من هنوز دارم رو این قضیه کار میکنم که مشکل کجاست اگه فهمیدم به شما هم اطلاع میدم.

سلام دوست عزيز ، منم از ديدنتون خوشحالم.
    در حال حاضر جهت اطلاعتون عرض مي كنم كه مادربورد GA EP58-Extreme Edition محصول گيگابايت توي سايتهاي معتبري نظير tomshardware و pcworld جزء بهترين مادربوردهاي موجود براي پردازنده شاهكار اينتل Core i7 معرفي شده. ضمنا اگر به قدمت اين مادربورد آگاه باشيد به اين زودي در مورد اين مادربوردها ..... من خودم هنوز يه مادربورد GA TX2512 كه پنتيوم 1 روشه دارم و مثل روز اولش داره عالي توي سيستم حسابداري كار مي كنه.
    من خودم تابحال حدود 20 تا از اين مادربورد بستم. با CPU هاي Pentium D-3000Mhz - Core Duo E2180 - Core 2Duo E7300 و Q6600 . جالب اينكه رم باس 1066 مارك Kingmax هم روش گذاشتم. اين مادربورد رو من قاطعانه تضمين مي كنم كه در قيمت خودش جز بهترين انتخابها هستش. اين از اين.

يكي از محاسن گيگا بايت اينه كه اكثر RAM ها و گرافيكها رو به راحتي . بدون مشكل (بر عكس مادربوردهايي نظير اينتل و ايسوس) پشتيباني مي كنه(RAM هاي آشغال مارك الكي هم بيشتر اوقات روش نصب مي شه). اونوقت شما مي فرمائيد با خيلي از .... سازگاري نداره!!! نكنه اونجايي كه ازش خريد مي كنيد مشكل دارهاشو به شما مي فروشه كه نخواد خودش بره دنبال مسائل گارانتيش(اينو جدي مي گم ، چون تابحال 1 مورد هم خرابي اوليه نداشتم)
    شما كي تونيد واسه رفع مشكلتون به گارانتي آواژنگ كه واقعا بهترين پاسخگو در زمينه گارانتي هست بريد و مشكلتون رو راحت حل كنيد. در هر صورت اين مادربورد رو من كاملا تاييد مي كنم و طبق آمار اكثر فروشنده هاي مجتمع كامپيوتر ايران جزء پرفروشترين مادربوردهاي مي باشد.
    ویرایش توسط reza76622201 : 11-01-2009 در ساعت 14:33
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 44