ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 37 به 38 از 38
    0
    عضو جدید

پیش فرض ما ايراني ها هم تحريم كردن را ياد بگيريم

ما ايراني ها هم تحريم كردن را ياد بگيريم

ما ايراني‌ها مدت زيادي است كه در تحريم كشورهاي جهان اول بسر ميبريم. فكر ميكنم هيچ ملتي تا به حال به اندازه ما در تحريم نبوده. اين كلمه (تحريم) در كشورهاي جهان اول آشنا و جا افتاده است . اما ما با اينكه تا بحال اينهمه در تحريم بوديم، خودمان تحريم كردن را ياد نگرفتيم.

ماجرا از اونجا شروع شد كه تصميم گرفتم يك سيستم براي خودم جمع كنم، و شروع به گشتن در اينترنت كردم تا ببينم با توجه به بودجه من چه سيستمي خوبه. با سر زدن به فرومهاي مختلف بخصوص فروم سخت افزار خيلي چيزها از دوستان ياد گرفتم، تا اونجا كه اگر كسي بخواد سيستمي جمع كنه الان ديگه خودم هم ميتونم كمي راهنماييش كنم.
    خوب بريم سر قطعاتي كه براي اين سيستم نياز دارم.
    مادربرد: مادربردهايي كه در ايران وارد ميشوند برندهاي مختلف از جمله Asus, Biostar, Gigabyte, Abit, Msi, Dfi و ... هستند كه ميتونم مطمئن باشم تمامي اين برند هايي كه وارد ايران ميشوند، به لحاظ كيفيت فرقي با آنچه در اروپا و آمريكا توزيع ميشوند ندارند.
    رم: شامل برندهاي corsair, Gskill, Pny, kingstone و ... ، رم هم به غير از برند كينگستون كه ميدونيم نوع تقلبي اون زياد هستش تقريبا بقيه برندها رو ميتونم مطمئن باشم هموني كه به دست مصرف كننده اروپايي مي‌رسه.
    كارت گرافيك، شامل برندهاي HIS, SAPPHIRE, Asus, Evga و...؛ هارد شامل برندهاي western digital, Seagate, Samsung و ...؛ سي پي يو شامل برنده‌هاي Amd و Intel ؛ اسپيكر به غير از مدل هاي چيني و بي كيفيت كه معمولا هم اسمي از اونها در سايتهاي معتبر خارجي پيدا نميكنيم دو برند خوبي كه ميتوان مثال زد Logitech و Creative هستند. البته برند Altec هم در بازار ايران پيدا ميشود. تمامي قطعات اين پاراگراف رو ميتوان مطمئن بود همه با همون كيفيتي كه به دست مصرف كننده اروپايي ميرسند به دست من ايراني هم خواهند رسيد.
    اما بريم سر مانيتور، دو مانيتور مصرفي عمده موجود در بازار ايران در تصاحب دو برند كره‌اي و نمايندگانشونه، اولي samsung با شركت سام سرويس و دومي LG با ماديران.
    يادم مياد دو سال پيش يكي از همين مانيتورهاي CRT سامسونگ رو براي دوستم گرفتيم مدل MB17850 وقتي سي دي مانيتور رو براي نصب گذاشتيم اصلا ويندوز مانيتور رو به چنين اسمي نشناخت و مانيتور نتونست در حالت 1600 در 1200 كه رو جعبه نوشته شده بود كار كنه. خود من هم يكي از LCD هايي كه براي خريد مد نظرم بود همين T220 سامسونگ بود كه نقد و بررسي شو در سايت هاي خارجي ديده بود و مدل خوبي به نظر ميرسيد و شنيدم به تازگي سام سرويس اين مدل رو هم وارد ايران كرده، اما T220p، كه هرچي در خود سايت سامسونگ گشتم نتونستم يه همچين مدلي پيدا كنم. بعد با راهنمايي يكي از دوستان تو همين تاپيكها سر از سايت سامسونگ چين درآوردم و اين مدلهاي جديد سام سرويس در اون بود، اونم با كنتراست 50000 (30000 تا بيشتر از مدل اروپايي‌ش) و رزولوشن 1920 در 1200 ( در مدل اروپايي 1650 در 1080 هستش) واقعا خوش به حال ما ايراني‌ها كه شركت‌هاي خارجي هم فهميدند كه عقلمان به چشممان است و همينطور جلوي مشخصات محصولات‌شان صفر ناقبل رو اضافه ميكنند تا ما بيشتر خوشمون بياد! معلومه كه اين مدل هم مثل خيلي از مدل‌هاي سام سرويس كه تو هيچ سايت خارجي پيدا نميشه و ساخت چينه چه كيفيتي فوق‌العاده‌اي داره!
    بالاخره مجبور شدم به توصيه يكي از همين دوستان مانيتور رو hp w2207 با قيمت 300 هزار تومان انتخاب كنم كه البته روي جعبش مدل Ts-22w7 ذكر شده، حالا بگذريم از اينكه اون رو هم واقعا مطمئن نيستم همون مدلي كه در سايتها نمره خوبي گرفته، يا اينكه اونم به سفارش كرسي رايانه ايران يه چيز بي كيفيت وارد شده (البته به لحاظ ظاهر كه همونه).
    حالا بريم سراغ پاور، كه در ايران معمولا اسم پاور همراه با گرين مياد اما من ايراني واقعا مطمئن نيستم گرين محصولاتش با كيفيته يا اينكه آينده سيما هم تو سفارشاتش به شركت‌هاي خارجي ميگه براي ما ايراني‌ها يه جنس بي‌كيفيت توليد كنند (البته من خودم از نظر عمر پاور، گرين رو قبول دارم، اما به لحاظ اينكه بعد از مدتي به قطعاتم آسيب نميرسونه، مطمئن نيستم و مجبورم سراغ يه برند وارداتي برم)
    موس و كيبورد: A4tech, Logitech, farasoo و ... معمولا برندهايي هست كه در بازار ايران پيدا ميشه كه متاسفانه بايد عرض كنم فراسو هم به همون سرنوشت گرين دچار ميشه چون واقعا از كيفيت محصولاتش مطمئن نيستم (يادمه قديما دوستم يه كيبورد فراسو داشت كه هر موقع سي دي‌شو براي استفاده از كليدهاي مالتي مديا نصب ميكرد در كار ويندوز تداخل ايجاد مي‌كرد)
    نتيجه گيري شخصي: معمولا شركت‌هاي كوچك مثل آواژنگ، انفورماتيك گستر، دريا كامپيوتر و ... كه فقط وارد كننده محصولات هستند مدل‌هاي با كيفيت وارد ايران مي‌كنند. اما شركتهاي بزرگ مثل سام الكترونيك، مادايران، فراسو و... (واقعا دلم نيومد اسم گرين رو در بين اين شركت‌ها بزارم، معذرت ميخوام از اين كه من رو نسبت به آينده سيما بي اطمينان كردند. ) به خاطر سودشون جنس بي‌كيفيت به ما مي‌فروشند. (بگذريم از اينكه ما ايراني‌هاي بايد حدود 50 درصد بيشتر از مصرف كننده اروپايي پول اين محصولات آشغال رو بپردازيم).
    پس اگر ميخواهيم همانند مصرف‌كننده اروپايي از قطعات درجه يك و ارزان قيمت استفاده كنيم، بيايد همه با هم شركت‌هاي بزرگ، و بخصوص كره‌اي را تحريم كنيم.
    ویرایش توسط irangama : 18-12-2008 در ساعت 07:25
    0
    عضو جدید

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

به گزارش پایگاه خبری [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه در آیین افتتاح رسمی طرح های منطقه آزاد ماکو که به صورت ویدئو کنفرانس انجام شد، افزود: مناطق آزاد امروز در شرایط [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]کشور مسئولیت سنگین تری بر عهده دارند.در مناطق آزاد کشور اقدامات و فعالیت های توسعه ای خوبی انجام شده

وی با اشاره به اقدامات چشمگیر انجام گرفته در مناطق آزاد کشور افزود: خوشبختانه در [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] کشور اقدامات و فعالیت های توسعه ای خوبی انجام شده است که به بهبود شرایط مردم منجر شده است، ضمن اینکه باید فعالیت های بیشتری به منظور توسعه بیشتر در این مناطق انجام شود.رییس جمهوری با اشاره به موفقیت اخیر منطقه آزاد ماکو در تولید بذر [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] توسط محققان بومی، ابراز امیدواری کرد با مشارکت و همکاری وزارت جهاد کشاورزی این صنعت در این منطقه تحول آفرین شود، زیرا این تحقیقات می تواند برای کشور نیز موثر باشد.
    حجت الاسلام روحانی همچنین با اشاره به بهره برداری از فرودگاه ماکو گفت: این [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] امروز در شرایطی افتتاح می شود که مدتی از بهره برداری آن گذشته و به طرز بسیار زیبایی نیز ساخته شده است.
    حجت الاسلام دکتر حسن روحانی امروز میهمان مردم آذربایجان غربی است.

در این سفر یکروزه، ۱۰ طرح بزرگ در حوزه های بهداشتی درمانی، گازرسانی، آبخیزداری، فرودگاه، راه آهن نیروگاه سیکل ترکیبی با هزینه ۹ هزار و ۹۷۱ میلیارد ریالی افتتاح و ۲طرح در بخش های آبخیزداری و گازرسانی روستایی به ارزش ۴۸۶ میلیارد ریالی کلنگ زنی می شود.نخستین دور سفر استانی دکتر حسن روحانی به آذربایجان غربی در اواسط خردادماه سال ۱۳۹۵ انجام شد و در آن ۱۷ هزار میلیارد ریال طرح به تصویب رسیده بود که نزدیک به ۸۰ درصد آن اجرایی شده است.
    منبع:[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    0
    عضو جدید

تشکر از این پست مطلب جالبی بود
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 37 به 38 از 38