ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 25 به 35 از 35
    0
    عضو جدید

پیش فرض ما ايراني ها هم تحريم كردن را ياد بگيريم

ما ايراني ها هم تحريم كردن را ياد بگيريم

ما ايراني‌ها مدت زيادي است كه در تحريم كشورهاي جهان اول بسر ميبريم. فكر ميكنم هيچ ملتي تا به حال به اندازه ما در تحريم نبوده. اين كلمه (تحريم) در كشورهاي جهان اول آشنا و جا افتاده است . اما ما با اينكه تا بحال اينهمه در تحريم بوديم، خودمان تحريم كردن را ياد نگرفتيم.

ماجرا از اونجا شروع شد كه تصميم گرفتم يك سيستم براي خودم جمع كنم، و شروع به گشتن در اينترنت كردم تا ببينم با توجه به بودجه من چه سيستمي خوبه. با سر زدن به فرومهاي مختلف بخصوص فروم سخت افزار خيلي چيزها از دوستان ياد گرفتم، تا اونجا كه اگر كسي بخواد سيستمي جمع كنه الان ديگه خودم هم ميتونم كمي راهنماييش كنم.
    خوب بريم سر قطعاتي كه براي اين سيستم نياز دارم.
    مادربرد: مادربردهايي كه در ايران وارد ميشوند برندهاي مختلف از جمله Asus, Biostar, Gigabyte, Abit, Msi, Dfi و ... هستند كه ميتونم مطمئن باشم تمامي اين برند هايي كه وارد ايران ميشوند، به لحاظ كيفيت فرقي با آنچه در اروپا و آمريكا توزيع ميشوند ندارند.
    رم: شامل برندهاي corsair, Gskill, Pny, kingstone و ... ، رم هم به غير از برند كينگستون كه ميدونيم نوع تقلبي اون زياد هستش تقريبا بقيه برندها رو ميتونم مطمئن باشم هموني كه به دست مصرف كننده اروپايي مي‌رسه.
    كارت گرافيك، شامل برندهاي HIS, SAPPHIRE, Asus, Evga و...؛ هارد شامل برندهاي western digital, Seagate, Samsung و ...؛ سي پي يو شامل برنده‌هاي Amd و Intel ؛ اسپيكر به غير از مدل هاي چيني و بي كيفيت كه معمولا هم اسمي از اونها در سايتهاي معتبر خارجي پيدا نميكنيم دو برند خوبي كه ميتوان مثال زد Logitech و Creative هستند. البته برند Altec هم در بازار ايران پيدا ميشود. تمامي قطعات اين پاراگراف رو ميتوان مطمئن بود همه با همون كيفيتي كه به دست مصرف كننده اروپايي ميرسند به دست من ايراني هم خواهند رسيد.
    اما بريم سر مانيتور، دو مانيتور مصرفي عمده موجود در بازار ايران در تصاحب دو برند كره‌اي و نمايندگانشونه، اولي samsung با شركت سام سرويس و دومي LG با ماديران.
    يادم مياد دو سال پيش يكي از همين مانيتورهاي CRT سامسونگ رو براي دوستم گرفتيم مدل MB17850 وقتي سي دي مانيتور رو براي نصب گذاشتيم اصلا ويندوز مانيتور رو به چنين اسمي نشناخت و مانيتور نتونست در حالت 1600 در 1200 كه رو جعبه نوشته شده بود كار كنه. خود من هم يكي از LCD هايي كه براي خريد مد نظرم بود همين T220 سامسونگ بود كه نقد و بررسي شو در سايت هاي خارجي ديده بود و مدل خوبي به نظر ميرسيد و شنيدم به تازگي سام سرويس اين مدل رو هم وارد ايران كرده، اما T220p، كه هرچي در خود سايت سامسونگ گشتم نتونستم يه همچين مدلي پيدا كنم. بعد با راهنمايي يكي از دوستان تو همين تاپيكها سر از سايت سامسونگ چين درآوردم و اين مدلهاي جديد سام سرويس در اون بود، اونم با كنتراست 50000 (30000 تا بيشتر از مدل اروپايي‌ش) و رزولوشن 1920 در 1200 ( در مدل اروپايي 1650 در 1080 هستش) واقعا خوش به حال ما ايراني‌ها كه شركت‌هاي خارجي هم فهميدند كه عقلمان به چشممان است و همينطور جلوي مشخصات محصولات‌شان صفر ناقبل رو اضافه ميكنند تا ما بيشتر خوشمون بياد! معلومه كه اين مدل هم مثل خيلي از مدل‌هاي سام سرويس كه تو هيچ سايت خارجي پيدا نميشه و ساخت چينه چه كيفيتي فوق‌العاده‌اي داره!
    بالاخره مجبور شدم به توصيه يكي از همين دوستان مانيتور رو hp w2207 با قيمت 300 هزار تومان انتخاب كنم كه البته روي جعبش مدل Ts-22w7 ذكر شده، حالا بگذريم از اينكه اون رو هم واقعا مطمئن نيستم همون مدلي كه در سايتها نمره خوبي گرفته، يا اينكه اونم به سفارش كرسي رايانه ايران يه چيز بي كيفيت وارد شده (البته به لحاظ ظاهر كه همونه).
    حالا بريم سراغ پاور، كه در ايران معمولا اسم پاور همراه با گرين مياد اما من ايراني واقعا مطمئن نيستم گرين محصولاتش با كيفيته يا اينكه آينده سيما هم تو سفارشاتش به شركت‌هاي خارجي ميگه براي ما ايراني‌ها يه جنس بي‌كيفيت توليد كنند (البته من خودم از نظر عمر پاور، گرين رو قبول دارم، اما به لحاظ اينكه بعد از مدتي به قطعاتم آسيب نميرسونه، مطمئن نيستم و مجبورم سراغ يه برند وارداتي برم)
    موس و كيبورد: A4tech, Logitech, farasoo و ... معمولا برندهايي هست كه در بازار ايران پيدا ميشه كه متاسفانه بايد عرض كنم فراسو هم به همون سرنوشت گرين دچار ميشه چون واقعا از كيفيت محصولاتش مطمئن نيستم (يادمه قديما دوستم يه كيبورد فراسو داشت كه هر موقع سي دي‌شو براي استفاده از كليدهاي مالتي مديا نصب ميكرد در كار ويندوز تداخل ايجاد مي‌كرد)
    نتيجه گيري شخصي: معمولا شركت‌هاي كوچك مثل آواژنگ، انفورماتيك گستر، دريا كامپيوتر و ... كه فقط وارد كننده محصولات هستند مدل‌هاي با كيفيت وارد ايران مي‌كنند. اما شركتهاي بزرگ مثل سام الكترونيك، مادايران، فراسو و... (واقعا دلم نيومد اسم گرين رو در بين اين شركت‌ها بزارم، معذرت ميخوام از اين كه من رو نسبت به آينده سيما بي اطمينان كردند. ) به خاطر سودشون جنس بي‌كيفيت به ما مي‌فروشند. (بگذريم از اينكه ما ايراني‌هاي بايد حدود 50 درصد بيشتر از مصرف كننده اروپايي پول اين محصولات آشغال رو بپردازيم).
    پس اگر ميخواهيم همانند مصرف‌كننده اروپايي از قطعات درجه يك و ارزان قيمت استفاده كنيم، بيايد همه با هم شركت‌هاي بزرگ، و بخصوص كره‌اي را تحريم كنيم.
    ویرایش توسط irangama : 18-12-2008 در ساعت 08:25
    0
    عضو جدید

من يه چيز ديگه ميدونم: هركس كه بداند و نخواهد كه بقيه بدانند. احتمالا با دوز و كلك ميخواد سر بقيه كلاه بزاره.
    شما مياي براي من يم لينك با يك عكس با موبايل گرفته شده كه معلوم نيست كي گرفته و چي نوشته ميزاري
    پسر خوب، شما پست‌هاي خودت رو هم انكار ميكني. به پست شماره 17 مراجعه كن، بيبين اون لينك رو من گذاشتم يا شما.
    شما توي همين سايت [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] كه مال استرالياست قيمت استراليا رو اولا مد نظر قرار نده، چون همونطور كه ميدوني قيمت استراليا هم مثل اروپا كلا همه چيز به دليل ماليات بالا گرونتره. همين قطعات سخت افزاري بعضا يه قطعه 300 دلاري اونجا 400 دلاره. بنابراين اگه ميخوايي قيمت واقعي قطعاتي كه تو ايران بايد به فروش برسنه رو بدوني بايد قيمت متوسط رو به پايين سايتها رو در نظر بگيري. اينطوري فكر ميكنم عقلاني تر باشه.

توي يه تاپيك توي همين فرومها ديدم تلويزيون ال جي 2 ميليوني رو بدون گارانتي 1 ميليون خريده بود . و چه بسيار كساني رو ميشناسم كه تلويزيون هاي بدون گارانتي رو به نصف قيمت هم كمتر خريداري كرده بودند. شما مطمئن باش من هم موقع خريد از همين اجناس قاچاق خريد كنم. به دو دليل:
    -كيفيت بهتر قطعات (حداقل مطمئنم نماينده شركت ايراني به اونور سفارش جنس آشغال رو نداده)
    -قيمت ارزانتر.
    ویرایش توسط irangama : 04-03-2009 در ساعت 00:07
    ما ايراني ها هم تحريم كردن را ياد بگيريم!
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    0
    عضو جدید

من در ابتدا به این تاپیک علااقه ای نشون ندادم چون با موضوع درستی آغاز نشده ولی الان میبینم که بحثش خیلی طولانی هست و معمولا چنین بحثهایی به نتیجه نمیرسه.
    کسی که تحریم میکنه و کسی که تحریم میشه هر دو ضرر میکنند ولی کسی که معمولا تحریم میکنه باید بتونه جبران خسارت کنه، شما اگر میخواهید چیزی را تحریم کنید باید بتونید یکی عین آن و یا بهتر از آن را جایگزین کنید.
    وضعیت سخت افزاری ایران همین الان اصلا مناسب نیست شما اگر همین چند قطعه اصل هم که وارد میشه را تحریم کنید باید منتظر جنسهای چینی رده 8 و 9 باشید.
    تحریم در درجه اول قدرت اقتصادی میخواد بعد مسائل دیگر.
    البته شرمنده ام که وارد بحث شدم ولی گفتم شاید حرفم کارساز باشه.:o
    بررسی ساختمان ویندوز

0
    عضو جدید

نه دوست عزيز. مسئله اونقدر هم بحراني نيست كه شما فكر ميكني.
    من هدفم از اين تاپيك اين بود كه موقع خريد بيشتر حواسمون رو جمع كنيم و تا يه قطعه بهتر توي بازار پيدا ميشه همون رو بخريم.
    وگرنه من خودم هم اگه به عنوان مثال بخواه هارد ديسك بخرم، هارد وسترن مورد نظرم رو توي بازار پيدا نكنم. ميرم از همين هاردهاي سامسونگ با گارانتي سام سرويس ميخرم.
    اين دوستاني هم كه اينقدر سنگ اين شركت‌ها رو به سينه ميزنند، احتمالا شايد شايد زبونم لال (نميدونم) يه نوني از بقل اين شركت‌ها در ميارن. منم دوست ندارم خداي ناكرده نون بري كرده باشم. فقط دوست دارم با اين كارمون (كه ميسر نميشه مگر با همكاري همديگر) اين شركت‌ها موقع order به شركت هاي خارجي جنس درجه يك وارد مملكتمون كنند. هر چند احتمالا اين يك آرزوي محاله.
    0
    عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط irangama نمایش پست ها
    من يه چيز ديگه ميدونم: هركس كه بداند و نخواهد كه بقيه بدانند. احتمالا با دوز و كلك ميخواد سر بقيه كلاه بزاره.

پسر خوب، شما پست‌هاي خودت رو هم انكار ميكني. به پست شماره 17 مراجعه كن، بيبين اون لينك رو من گذاشتم يا شما.
    شما توي همين سايت [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] كه مال استرالياست قيمت استراليا رو اولا مد نظر قرار نده، چون همونطور كه ميدوني قيمت استراليا هم مثل اروپا كلا همه چيز به دليل ماليات بالا گرونتره. همين قطعات سخت افزاري بعضا يه قطعه 300 دلاري اونجا 400 دلاره. بنابراين اگه ميخوايي قيمت واقعي قطعاتي كه تو ايران بايد به فروش برسنه رو بدوني بايد قيمت متوسط رو به پايين سايتها رو در نظر بگيري. اينطوري فكر ميكنم عقلاني تر باشه.

توي يه تاپيك توي همين فرومها ديدم تلويزيون ال جي 2 ميليوني رو بدون گارانتي 1 ميليون خريده بود . و چه بسيار كساني رو ميشناسم كه تلويزيون هاي بدون گارانتي رو به نصف قيمت هم كمتر خريداري كرده بودند. شما مطمئن باش من هم موقع خريد از همين اجناس قاچاق خريد كنم. به دو دليل:
    -كيفيت بهتر قطعات (حداقل مطمئنم نماينده شركت ايراني به اونور سفارش جنس آشغال رو نداده)
    -قيمت ارزانتر.
    در مورد قیمت تلویزون ال سی دی که مثال زدم
    من که قیمت سی نت آوردم

اصلا شما قیمت بیار مقایسه کنیم
    از هر جا دوستاری اون سری که من لیست کردم با احتساب کسر شدن قیمت هدیه مقایسه کن با هر جا ببیمنی چقدر اختلاف داره
    عزیز دل برادر باور کن اینطوری نیست اون یک مورد استثنا بوده برای اینکه اصلا توی ایران وارد نمیشه و مال آسیا نیست

در مورد لینک برای مانیتور سامسونگ ، هم بله در پست من هست و اشتباه هم هست و من اصلا فکر نمیکردم چنین حماقتی توش باشه چون به وضوح اسم p رو آورده

حالا شما اون رو در نظر نگیر بقیه هم خالی بندیه نه
    اون لینک حتی زمان پاسخگویی هم 2 میلی ثانیه زده و کاملا fake هست ولی مثال های بقیه فکر نمیکنم کم باشه و غیر قابل انکار هست بازم بخواید من 60 تا دیگه میتونم بیارم

والا خیلی واضحه شما بجز اون لینک هرچی 220p ببینی تو هر سایت دنیا همینه مشخصاتش نمی دونم روی چی پافشاری میکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط irangama نمایش پست ها
    نه دوست عزيز. مسئله اونقدر هم بحراني نيست كه شما فكر ميكني.
    من هدفم از اين تاپيك اين بود كه موقع خريد بيشتر حواسمون رو جمع كنيم و تا يه قطعه بهتر توي بازار پيدا ميشه همون رو بخريم.
    وگرنه من خودم هم اگه به عنوان مثال بخواه هارد ديسك بخرم، هارد وسترن مورد نظرم رو توي بازار پيدا نكنم. ميرم از همين هاردهاي سامسونگ با گارانتي سام سرويس ميخرم.
    اين دوستاني هم كه اينقدر سنگ اين شركت‌ها رو به سينه ميزنند، احتمالا شايد شايد زبونم لال (نميدونم) يه نوني از بقل اين شركت‌ها در ميارن. منم دوست ندارم خداي ناكرده نون بري كرده باشم. فقط دوست دارم با اين كارمون (كه ميسر نميشه مگر با همكاري همديگر) اين شركت‌ها موقع order به شركت هاي خارجي جنس درجه يك وارد مملكتمون كنند. هر چند احتمالا اين يك آرزوي محاله.

خدایی این حرفات راجع به نون و اینا خیلی جالب بود

دوست دارم کسایی که این پست ها رو می خونن بیان نظر راجع به مدارک و اصلات و منطقی و علمی بودنش بدن حالا یا بنده اشتباه میکنم یا شما

شعور جمعی شاید بتونه به شما ثابت کنه که در اشتباهید

من چند تا دلیل و مثال و قیمت آوردم برای هر کدوم بالای 4 تا

از شما چند سوال پرسیدم باز هم می پرسم

در مورد t220p چند وب سایت معرفی کنی که اعداد ادعایی شما رو نقل قول کنند نه اونچه من میگم؟

دوم در مورد قیمت یک لیست 6 تایی با قیمت از محصولات سامسونگ در صفحه قبل هست
    لطف کنید قیمت جهانی تک تک را ذکر کنید تا با قیمت ایران مقایسه بشه و معلوم بشه اختلاف چقدر هست؟
    ویرایش توسط fafal : 04-03-2009 در ساعت 01:20
    36
    مدیر بازنشسته

دوست من فعاليت در اينترنت فقط به خاطر علاقه هست . تو ايران چنين كاري نميشه . تمام سايت ها و فرومهاي معروف هم از طرف شركتهاي مختلف ساپورت ميشن . اگر كاري درستي نبود اونا هم نميكردن . اتفاقا اين كار بايد انجام بشه . تا باعث تشويق كاربران حرفه اي و مديران سايت ها و انجمنها بشه . چون يك رابطه دو طرفه هست . باعث حمايت ميشه و از تجربيات اين افراد استفاده ميشه . آقاي irangama ما نفهميديم مشكل شما با كدوم شركت هست . اگر قصد داريد اعتبار من و ديگر دوستان رو زير سوال ببريد بحثش جدا هست . من چندسالي هست به شدت بيمارم ولي به خاطر علاقه ام شبها به جاي استراحت ميام تا با اطلاعات محدودم كمي كرده باشم . مطمئن باش به اين شكل موفق نميشيد چيزي رو درست كنيد البته به قول خودتون
    0
    عضو جدید

آقاي fafal شما به اين سايت مراجعه كن، بعد قيمت ها رو منهاي 25 درصد كند (اين حداقلي بود كه گفتم) تا قيمت جهاني تلويوزيون دست شما بياد.

دليلش هم اينه كه اين سايت سي پي يو core i7 920 رو با قيمت 500 دلار ميفروشه و هارد سامسونگ 750 سري f1 رو 140 دلار قيمت زده. (بقيه محصولات رو هم خودتون ميتونيد قيمتش رو با قيمت جهاني چك كنيد.)
    بنابراين من حداقل 25 درصد در نظر گرفتم. دليل اين قيمت بالا هم قبلا گفته بودم كه براي ماليات بالايي هست كه روي كالا در استراليا وجود داره.

در مورد t220p هم اينقدر به كنتراستش كه اونم ديناميكه و ارزش نداره لطفا گير نديد. من اون لينك خودتون رو فقط مثال زدم. در كل لينك‌هاي شما فقط معرفي اين مانيتور بود و هيچ ريويويي نداشت. در سايت‌هاي كه مانيتورها بررسي ميشه معمولا كنتراست تيپيكال اندازه‌گيري ميشه كه اكثر رويوهايي كه من ديدم براي مانتيتورهايي كه كنتراست 1000 داشتند. معمولا كنتراست بين 800 تا 950 بوده.
    در مورد t220p به گفته سايت سامسونگ اين مانيتور كنتراست ديناميك 50000 داره. عدد جالبيه. اما اگه براي بررسي به يه سايت معتبر اين مانيتور رو بدي به اين عدد اصلا كاري ندارند و فقط همون تيپيكالش رو اندازه‌گيري ميكنند. اين هم مشخصه مهمي نيست كه اينقدر داره روش تبليغ ميشه و مانور ميدن.

دوست من فعاليت در اينترنت فقط به خاطر علاقه هست . تو ايران چنين كاري نميشه . تمام سايت ها و فرومهاي معروف هم از طرف شركتهاي مختلف ساپورت ميشن . اگر كاري درستي نبود اونا هم نميكردن . اتفاقا اين كار بايد انجام بشه . تا باعث تشويق كاربران حرفه اي و مديران سايت ها و انجمنها بشه . چون يك رابطه دو طرفه هست . باعث حمايت ميشه و از تجربيات اين افراد استفاده ميشه . آقاي irangama ما نفهميديم مشكل شما با كدوم شركت هست . اگر قصد داريد اعتبار من و ديگر دوستان رو زير سوال ببريد بحثش جدا هست . من چندسالي هست به شدت بيمارم ولي به خاطر علاقه ام شبها به جاي استراحت ميام تا با اطلاعات محدودم كمي كرده باشم . مطمئن باش به اين شكل موفق نميشيد چيزي رو درست كنيد البته به قول خودتون
    آقاي اميد بنده حقير براي شما و همه دوستان اين انجمن كاملا احترام قائل هستم و خداي ناكرده قصد جسارت نداشتم. فكر ميكنم دوستان در پست بالا منظور من رو بد متوجه شدند. از اسپانسارهاي اين تالار هم به خصوص سام سرويس و گرين هم كمال تشكر رو دارم كه با اين كار براي ما فرصتي ايجاد كردند تا با نظرات دوستان بيشتر آشنا بشيم و اطلاعات خودمون رو افزايش بديم.
    ولي فقط يه مسئله‌اي هست: كافيه به يكي از محصولات اسپانسر‌هاي اين فروم من جمله گرين و سام سرويس و ... كوچكترين ايرادي بگيري. اونوقته كه خيلي‌ها بهشون بر بخوره . بايد بگم اين مسئله رو كامل درك ميكنم و بهتون حق ميدم براي كالاهاتون تبليغ كنيد. ولي به من هم حق بديد كه نظرات خودم رو بيان كنم. دوستان كه اين نظرات رو ميخونند خودشون بهترين قضاوت رو درباره اين نظرات ميكنند.
    0
    عضو جدید

طبق سايت شما و فرمول شما كه اصلا نميدونم از كجا اومده ولي:
    تمامي قيمت هاي من مال ديروز و قيمت رسمي سام سرويس هست بگرديد 20 الي 30 تومن پايينتر هم شايد بتونيد از غير از نمايندگي بخريد.
    la26a450 به قيمت ممينيم 763 دلار منهاي 25 درصد ميشه 572 دلار و قيمت ايران 520 هزار تومن
    LA32A650 به قيمت مينينم 1440 دلار منهاي 20 درصد ميشه 1080 دلار قيمت ايران بدون هديه 950 هزار تومن
    LA32A550P1Fبه قيمت مينينم 1200 دلار منهاي 20 درصد ميشه 900 دلار قيمت ايران بدون هديه 900هزار تومن
    LA40A650به قيمت ممينيم 2209منهاي 25 درصد ميشه 1656 دلار و قيمت ايران بدون هديه 1900 هزار تومن

البته شما نخواهيد توانست حتي يك لينك رسمي بياريد كه محصولات با قيمت 25 در صد كم شده ارائه بشه مثلا LA40A650 به قيمت 1656 دلار محال هست .

نمونه براي قيمت اين مدل :

هيچ كدوم زير 2000 دلار نيست چه برسه به اون قيمت افت25 درصد كه شما گفتيد (شايد خارج ازايران هم بانه داشته باشه )

ولي حتي و بر فرض محال با اين تفاسير قيمت شما رو در نظر بگيريم باز تفاوت رو خودتون ببينيد و با اون اعداد كه قبلا گفتيد مقايسه كنيد.حتي بعضي مدل ها ارزون تر هم هستند.

در مورد 220p هم پس بلاخره به اين نتيجه رسيدي كه اعداش درست هست ديگه
    وگرنه همه فروم ميدونن توي ال سي دي اين اعداد ديناميك هست نه استاتيك فرقي هم نميكنه چه برندي باشه
    بحث شما هم از اول اعلام غلط همين اعداد مثلا به 20 هزار بود نه نوع و جنس اين اعداد

باز هم همون حرف اسپانسر و اينا رو زديد!!!
    بنده كه نيستم .
    ولي اگر هم بودم باز به اين دليل اعتراض مي كردم كه حرف شما كوچكترين دليل علمي و منطقي نداره اين رو چندين بار با مثال و اعداد و ارقام و .... براتون شرح دادم ولي ظاهرا مرغ شما يك پا داره

هيچ كس علامه دهر نيست
    هر كسي ميتونه اشتباه كنه
    همه چيز را همه كس دانند
    ولي اوني موفقه كه اشتباه خودش ور بفهمه و تصحيح كنه
    ویرایش توسط fafal : 04-03-2009 در ساعت 19:57
    0
    عضو جدید

این قضیه سام سرویس ممکنه در مورد هاردها هم صدق کنه ؟

پخش خونه ما مدل VS-6750 سامسونگ هست..اما نمیدونم چرا اصلا همچین چیزی تو نت نیست !

با گارانتی سام سرویس !
    0
    عضو جدید

شايد خارج ازايران هم بانه داشته باشه
    پس حتما اينا كه داره تو بانه ميفروشند دارند ضرر ميكنند؟ يا تو همين تهران، اونا كه تلويزيون بدون گارانتي دارند ميدن دست مردم با قيمت خيلي خيلي كمتر از اين قيمت‌ها اونا هم دارند ضرر ميكنند؟
    اون درصد رو هم من خيلي كم گفتم. براتون قيمت هارد و سي پي يو رو كه مثال زده بودم.
    بقيه رو هم مثال ميزدي
    Samsung LA46A650 3,140,000 قيمت بدون هديه 2.720.000
    قيمت طبق سايتي كه گفتم 2060 دلار

هرچند وقتي هارد 80 دلاري رو 140 دلار ميفروشه و سي پي يو 300 دلاري رو 500 دلار ميفروشه بايد 40 درصد از قيمتاش كم كرد.

هيچ كس علامه دهر نيست
    هر كسي ميتونه اشتباه كنه
    همه چيز را همه كس دانند
    ولي اوني موفقه كه اشتباه خودش ور بفهمه و تصحيح كنه
    كاملا موافقم.
    این قضیه سام سرویس ممکنه در مورد هاردها هم صدق کنه ؟
    اميدوارم كه اينطوري نباشه
    ویرایش توسط irangama : 05-03-2009 در ساعت 11:59
    0
    عضو جدید

اینقدر مثال و مدرک توی پستها هست که من ترجیح میدم قضاوت با خواننده باشه

مثال ها اعتبار و میزانشون هم مشخصه
    موفق باشی دوست من
    ویرایش توسط fafal : 05-03-2009 در ساعت 00:01
    0
    عضو جدید

پیش فرض ثبت موسسه1.5.97

حداقل شركا موسسات فوق نباید كمتر از دو نفر باشد و قید سرمایه هرمیزان مجاز است . موسسات غیر تجاری همانند موسسات تجاری باید تهران دراداره ثبت شركتها و شهرستانها دردایره ثبت شركتهای اداره ثبت مركز اصلی موسسه ثبت برسند و جهت آن كلیه اقدامات تاسیس شركتها همراه رعایت مواد آئین نامه اصلاحی ثبت شرکت تشكیل و موسسات غیر تجاری كه سال 1337 تصویب رسیده است ضروری می باشد. جهت ثبت تشكیلات غیر تجاری تسلیم اظهارنامه (فرم چاپی تقاضانامه ثبت موسسه همراه ضمائم لازم دو نسخه كه دارای تاریخ وامضا بوده الزامی است ضمائم آن شامل نسخه اصلی یا رونوشت وكالتنامه ( صورت تقاضا توسط وكیل).
    گواهی شده تصدیق كشوری كه موسسه آنجا ثبت رسیده همراه ترجمه مصدق فارسی آن دو نسخه اساسنامه و امضا تمام صفحات آن توسط شركا صورت مجلس مجمع عمومی موسس مبنی بر انتخاب هیئت مدیره و معرفی صاحبان امضا (دونسخه) رسید پرداخت حق الثبت و فتوكپی شناسنامه شركا می باشد. صورت غیر انتفاعی بودن موسسه اجازه نامه نیروی انتظامی محل جهت ثبت ضروری می باشد و صورت انتفاعی بودن آن موضوع موسسه با مدارك تحصیلی و تخصص موسسین تطبیق داده شده سپس دستور ثبت صادر می گردد. اساسنامه موسسات غیر تجاری می تواند مانند اساسنامه شركت با مسئولیت محدود باشد و آن مواردی مانند موضوع موسسه ارگان اداره كننده (هیئت مدیره) وارگان تصمیم گیرنده (مجامع عمومی) و اختیارات آنها و غیره آورده شود.
    موسسه مزبور دارای مجمع عمومی عادی و فوق العاده نیز می باشد كه هر كدام دارای وظایفی هستند. هیئت مدیره موسسه می تواند مجمع عمومی عادی از بین شركا یا خارج از آن انتخاب گردد و مدیران می توانند برای مدت محدود یا نامحدود معین شوند و دارای اختیارات تام نیز می باشند مگر اینكه اساسنامه ترتیب دیگری را مقرر داشته باشد. جلسات هیئت با حضور اكثریت اعضا موسسه رسمیت پیدا نموده و تصمیمات هیئت مدیره با اكثریت آرا مناط اعتبار خواهد بود. صورتی كه تقاضای ثبت مورد قبول واقع شود مراتب دردفتر مخصوصی ثبت و ورقه ای حاكی از تصدیق ثبت تقاضا كننده داده می شود علاوه بر آن خلاصه مراتب روزنامه رسمی یا یكی از روزنامه های كثیر الانتشار با هزینه متقاضی منتشر می گردد.

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] 02188203204
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 25 به 35 از 35