ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    0
    عضو جدید

Talking استفاده كردن دو كارت گرافيك مدل7300gt x fix

سلام خسته نباشيد خدمت شما اساتيد سايت
    من جديدا براي بازيهاي جديدي مثل Call of Duty - World at War - Silent Hill Homecoming به مشكل بر خوردم بازي رو به خوبي اجرا مكنه ولي بازي وقتي كه از حالت دمو خارج ميشه بازي كاملا
    كند و اعصاب خورد كن ميشه البته اين حالت توي بازي Silent Hill Homecoming خيلي زيادتر است
    ودر بازي Call of Duty - World at War وقتي بازي شلوغ ميشه حركت موس كند است حالا به نظر شما مشكل چي ميتونه باشه از كارت گرفيك من است يا رم وسي پي يو ؟ اين مشصات سيستم من است.
    مادر بورد : ASUS- M2N-E-SLI
    سي پي يو: AMD 3800 X2
    كارت گرافيك : X FIX 7300 GT SLI 256MB
    رم : PNY 1GB B667

اگه به نظر شما اشكال از كارت گرافيك باشه ميتونم از سيستم SLI استفاده كنم يعني 1كارت گرفيك ديگه اي مثل همين كارت گرافيك پيدا كنم ومشكلم رو حل كنم . يا اور كلاك كنم منتظر پيشنهادهاي سازنده هميشگي شما دوستان هستم
    0
    عضو جدید

راه های کم خرج
    درایور کارت گرافیک رو آپدیت کن
    حافظه رو تا حد امکان خالی کن. موقع بازی برنامه های اضافی رو ببند مخصوصا برنامه های سیستم Tray رو منظورمه، آنتی ویروس هم غیر فعال کنید بهتره
    جزییات بازی رو خیلی بالا نبر روی متوسط یا پایین بذار رزلوشن بازی روی 800x600 باشه یا حداکثر 1024x768
    کارت گرافیکت خیلی قوی نیست ولی بازم اورکلاکش می تونه تاثیر داشته باشه از Riva Tuner برای اورکلاک استفاده کن

حالا راه های پر خرج
    SLI کردن رو اصلا توصیه نمی کنم چون واقعا با این کارت فایده ای نداره مگه اینکه کارتی که می گیری مفت باشه ولی بازم ارزش نداره
    کارت گرافیکت رو ارتقا بده حداقل یه 3650 یا 9500 بگیر حدود 100 تومن اگه یه 4670 بگیری که واقعا عالیه
    یه رم یک گیگابایتی دیگه به سیستمت اضافه کن الان اکثر بازی ها 2 گیگ رم احتیاج دارن
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    36
    مدیر بازنشسته

بهترين كار كمي هزينه بيشتر و خريد يك ati 4670 هست
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3