ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    0
    عضو جدید

Unhappy مشکل روشن شدن مانیتور نقره فام ال جی

با سلام خدمت شما
    بنده یه مانیتور 17 اینچ نقره فام سری L1730s lg دارم که چند وقتی روشن شدن مانیتور دچار مشکل شده.مشکل از این قراره که وقتی مانیتور و روشن میکنم تصویر برای یک لحظه در حد نیم ثانیه میاد و میره و دیگه هیچ تصویری روی صفحه مانیتور نمیاد حتی کلیدهای منوی مونیتور رو هم که میزنم عمل نمیکنن در شرایطی که چراغ پاور مانیتور در حالت سبز رنگ باقیی میمونه. فکر کردم مشکل از کارت گرافیک یا ویندوزام باشه ولی وقتی کابل مانیتور رو هم از کارت گرافیک جدا میکنم باز هم همین حالت وجود داره در حالی که قبلا وقتی اینکار و میکردم چراغ مانیتور نارنجی میشد و پیغام عدم دریافت سیگنال روی صفحه نمایش داده میشد.حدس میزنم که صد در صد مشکل از مانیتور باشه ولی نمیدونم این مشکل چیه و از کجاست؟ در ضمن بعضی وقت ها بی خیال میشه بعد از چند بار روشن و خاموش کردن و الکی ور رفتن یدفعه نمیودنم چی میشه سر عقل می اومد ؟ ولی دیگه ایندفعه گیر داده ول کن نیست .متاسفانه گارانتی مانیتور هم تموم شده این سرویس تحویل در محل مادیران شرایطش چجوریه؟ نمیخوام زیاد هزینه و دستم بزاره.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    170
    مدیر انجمن

احتمالا کابل مانیتور شما مشکل داره ، احتمال وجود مشکل در خازن های مانیتور هم هست. حتما مانیتور رو به گارانتی ببرید.
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

توجه: پاسخ های داده شده در بخش مشاوره برای خرید، چه از طرف مدیران و ناظران سایت و چه اعضای سایت صرفا به عنوان "پیشنهاد" است. بدیهی است که مسئولان سایت در قبال ایراد فنی در موارد پیشنهادی، مسئولیتی نخواهند داشت.
    بخش "فروش" بازارچه صرفا جهت فروش قطعات استفاده شده و به اصطلاح "دسته دوم" است. هرگونه فروش یا پیش فروش قطعات نو در این تالار گفتمان ممنوع است.

سایت سخت افزار هیچگونه فروش/خدمات پس از فروش ارایه نمی دهد.

4
    عضو جدید

مانیتور مشکل داره و به احتمال زیاد هم از همون خازن هایی هست که سعید جان گفت.
    حتما گارانتی ببر
    36
    مدیر بازنشسته

سرویس در محل فقط برای مونیتورهای تحت گارانتی هست . باید خودت ببری مادیران برات تعمیر کنند .
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4