ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    0
    عضو جدید

پیش فرض لطفا کمک کنید

سلام دوستان
    من چند ماهی است که adsl از پارس انلاین گرفتم و موقع انتخاب مودم چون لپ تاپ دارم مودم وایرلس رو انتخاب کردم همونطور که می دونید مودم وایرلس پارس انلاین symphony sy604g است حالا من می خوام به غیر از adsl فایل های رو دستکتاپم رو از طریق شبکه وایرلس و با روتر با لپ تاپ به اشتراک بگذارم سرویس دهنده اینترنتم گفت این از حیطه کاری ما خارجه و منم خیلی تو اینترنت گشتم ولی به نتیجه ای نرسیدم، در ضمن از اونجایی که مودم اکسس پوینت به این فکر افتادم، لطفا کمکم کنید
    حداقل تنظیماتشو بگید ببینم باید چی کار کنم
    1
    کاربر ویژه

کار سختی نیست. شما مثل همیشه با لپ تاپ به Wireless Network کانکت بشید، فایل ها و فولدرهایی که می خواهید به اشتراک گذاشته شوند رو به حالت معمول Share کنید و در قسمت Network اون قطعه دیگه فایل ها رو خواهید دید.
    You'll Never Walk Alone

Folding Rig:

Core i7 920
    ASUS P6T6 WS Revolution
    3GB Corsair DDR3-1600
    6x EVGA 9800 GT
    2x Samsung 320
    Corsair HX1000
    0
    عضو جدید

سلام..

من چند وقت پيش به يک سايتي برخورد کردم که براي من خيلي جواب داد توضيحاتش رو مي زارم که اگه دوست داشتن بقيه هم استفاده کنن.
    همينطور که مي دونيد تبليغات در اينستاگرام هزينه هاي زيادي دارد و گاها براي ما ارزشمند نيستند..سايت[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]يک سايت [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]است که موجب [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] مي شود و هزينه اي به مراتب کمتر از انواع ديگر تبليغات دارد. با سايت اينستاگرامين مي توانيد تبليغات خود را در روش هاي مختلف داشته باشيد:
    1-تبليغات با استفاده از [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    با اين نوع تبليغ شما درخواست[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] ، [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] و افزايش سيو پست هاي اينستاگرام را مي کنيد و با اين نوع تبليغ مي توانيد گاها وارد اکسپلور اينستاگرامشويد.
    2-تبليغات از طريق [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    با اين نوع تبليغ شما با توجه به فعاليت پيجتان،تعدادي پيج مرتبط و مطرح در زمينه کاريتان را به عنوان پيج هدف مشخص کرده و ما به تعدادي از فالوورهاي پيج هاي هدف تبليغتان را از طريق دايرکت ارسال مي کنيم. شما مي توانيد مراحل ازسال دايرکت ها را در قسمت گزارش گيري سايت مشاهده کنيد. تبليغات ماندگاري بالا دارد، منجر به افزايش فالوور مي شود و هدفمند است.
    3-تبليغات در ساير پيج ها
    تعدادي سايت دارند که شما مي توانيد تبليغاتتون رو به صورت استوري و پست 24 ساعته در آنجا انجام بديد.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3