ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

green asus
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 13 به 21 از 21
    0
    عضو جدید

پیش فرض خبرنامه انفورماتيك گستر

دوستان عزیز

با تشکر از مدیریت سایت سخت ا?زار ، , کلیه دوستان گرامی که به شرکت ان?ورماتیک گستر لط? دارند ، امیدواریم بتوانیم اطلاعات ?نی مورد نیاز در زمینه محصولات شرکت ان?ورماتیک گستر را به آگاهی شما دوستان عزیز برسانیم .
    در این راستا ، شرکت ان?ورماتیک گستر ، اقدام به ارسال Email های ه?تگی نموده است . اگر شما عضو این خبر نامه نیستید ، می توانید بااعلام آدرس Email خود به ما ، از اطلاعات جالب ه?تگی بهره مند شوید .
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    (عضویت در خبر نامه)
    Roozbeh Abedini Nassab
    Informatic Gostar Co
    778
    کاربر ویژه

راستی اگه امکان داره می شه توضیح بدین چرا انفورماتیک گستر برند OCZ رو از محصولاتش حذف کرده؟
    دلیلش باید همون تحریم باشه
    اما بیشتر به نظر من دلیلش باید با دلیل فعالیت کمتر انفورماتیک گستر تو فروم یکی باشه
    0
    عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط vandelin نمایش پست ها
    دلیلش باید همون تحریم باشه
    اما بیشتر به نظر من دلیلش باید با دلیل فعالیت کمتر انفورماتیک گستر تو فروم یکی باشه
    خوب چرا انفور ماتیک گستر تو فروم فعالیت نمی کنه
    778
    کاربر ویژه

خوب چرا انفور ماتیک گستر تو فروم فعالیت نمی کنه
    هر وقت دلیل رفتن این همه کاربر با تجربه از فروم رو فهمیدیم این هم میفهمیم ,
    شاید چون نفت ارزون شده
    36
    مدیر بازنشسته

فرومها بعد از مدتي كاربران رو خسته ميكنند . شركتها هم گرفتاري خاص خودشون رو دارد . نميشه انتظار داشت هميشه حضور داشته باشند . خوشبختانه سخت افزار دوباره در حال رشد كيفي هست . به اميد خدا دوستان قديمي هم به جمع ما برگردن .
    778
    کاربر ویژه

دیشب یه خبر نامه از انفورماتیک اومد گفتم شاید براتون جالب باشه :

من از علاقمندان رایانه و خصوصا بازیهای رایانه ای هستم . بازی رایانه ای وقتی به آدم می چسبه که احساس کنی واقعا در وسط ماجراهایی هستی که اون طرف نمایشگر در حال اتفاقند . من واقعا وقتی بازی می کنم این حس بهم دست می ده . البته این حس رو با همه رایانه ها نمیشه داشته باشی . من تو سایتهای اینترنتی مختلف حسابی گشتم . سایتهای اینترنتی آزمایشگاههای معتبر جهانی رو زیر و رو کردم ، از بعضی از دوستام هم که خوره این کارها هستند سوالایی کردم و به این نتیجه رسیدم که قطعاتی توی سیستم هستند که خیلی در این قضیه تاثیر دارند .

من می خوام تصویرهای بازی ، عین تصویرهای واقعی باشند . برای همین بازیهای خیلی سطح بالا و حرفه ای را روی سیستمم اجرا می کنم . سخت افزار سیستم من باید بتونه نرم افزار رو پشتیبانی کنه و تعداد فریمهای خیلی زیادی رو با کیفیت تصویر خیلی عالی تولید کنه . این دقیقا همون چیزیه که من می خوام . من از کارت Biostar 8600GTS VRanger استفاده کردم . البته یک کارت دیگه هم تو بازار بود که دوستم اونو داره : Biostar 8800GT . اون کارته خیلی قویه ، کیفیت کارش از مال من بهتره ، ولی خوب قیمتش تقریبا دو برابر این کارتیه که من دارم . من چون نمی خواستم خیلی زیاد هزینه کنم ، Biostar 8600 GTS VRanegr رو خریدم . ان شاء ا... یک روز هم اونو می خرم و سیستمم رو قوی تر می کنم . البته دلیل انتخاب من ، تکنولوژی VRanger ی هست که این کارت گرافیک داره . این تکنولوژی به کارت من امکان Overclocking خیلی بالایی میده . من کارتهای زیادی دیدم که Overclock میشن . ولی از وقتی قدرت Overclocking این کارت رو دیدم ، تازه فهمیدم Overclock یعنی چی ! من با این تکنولوژی فرکانس حافظه های گرافیکی و تراشه گرافیکی کارتم رو اضافه می کنم. چون خودش به صورت اتوماتیک ولتاژ رو هم متناسب با افزایش فرکانس زیاد می کنه ، مشکلی برام به وجود نمیاد . خیالم هم از بابت قطعات روی کارت گرافیکم راحته ، اولا اونا از بهترین آی سی ها و خازنها و ... موجود تو بازار هستند ، دوما سیستم خنک کنندگی خیلی حرفه ای روی کارت گرافیکم نصب شده ، سوما کارتم گارانتی انفورماتیک گستره ! تا یادم میاد انفورماتیک گتسر قطعه های رایانه رو گارانتی می کرده ، اونم قطعه های حرفه ای ، از هر چیزی که شک داشته باشم از این گارانتی شکی ندارم .

خلاصه قدرت گرافیکی سیستم من خیلی بالاست . ولی کارت گرافیک من باید بتونه اطلاعات رو خیلی سریع از CPU بگیره . تازه CPU باید به کارت گرافیک من تو پردازش ها کمک کنه . خوب برای همین من CPU اینتل از سری E8500 رو انتخاب کردم . البته اون دوستم که می گم ، یک CPU خریده از AMD . میگه برای بازی خیلی بهتر از اینتل کار می کنه . ولی خوب ، من بعضی وقتا با سیستمم کارای دانشگاهم رو هم انجام می دم . برای همین اینتل رو انتخاب کردم . البته دلیل دیگه هم داشت که مهم تر بود : مادربرد Biostar TP45 . من واقعا نمی دونم این مادربرد چجوریه که انقدر قدرت داره ! آخه تا جایی که من خونده بودم مادربرد قدرتش به پل شمالیشه . خیلی مادربرد های دیگه هم داریم که این چیپ رو دارن . ولی این اصلا یک چیز دیگست ! پردازنده من رو تا 680 مگاهرتز فرکانس باسش رو بالا برده !! فرکانس باس عادی پردازنده من 333 مگاهرتز بود ! تازه رکورد جهانی این فرکانس 735 مگاهرتزه که اونم با همین مادربرد Biostar TP45 بدست اومده . خیلی دوست داشتم منم یک Overclocker حرفه ای بودم میتونستم تا اون فرکانسا سیستمم رو Overclock کنم . البته این فرکانسی که من الآن بهش رسیدم خودش خیلی بالاست. دوستام فرکانسهاشون در حد 500 مگاهرتزه ، تازه اون حرفه ای هاش به این عددا رسیدن . بقیه که تا 400 و زیر 400 کار می کنند . تکنولوژی TPower مادربردم خیلی تو کار به من کمک می کنه . خلاصه از مادبرد Biostar TP45 که دارم خیلی راضیم . اون دوستم هم که AMD داره Biostar TP N750 رو خریده به عنوان مادربرد سیستمش . اون هم خیلی از مادربردش راضیه . ولی من می دونم که مادربرد من یک چیز دیگس ! البته من یک کلک دیگه هم زدم ، من از خنک کننده CPU ساخت OCZ استفاده کردم که اسمش Vendetta ست . این خنک کننده باعث می شه که من هرچی CPU رو Overclock می کنم ، داغ نشه .

همه اطلاعاتی که تو سیستم من رد و بدل می شن از RAM رد می شن . تو RAM ذخیره می شن و از اون خونده می شن . پس این قطعه اهمیت خیلی زیادی داره ، منم بعد از جستجوی خیلی زیاد ، یه خوبشو خریدم : OCZ DDR2 Platinum 1066MHz/ 2GB البته OCZ حافظه های بهتری هم داره ، حافظه های سری Flex ، Flex II ، Reaper و ReaperX که هیت سینک های خیلی حرفه ای دارن. اون دوست من یک مدل Reaper رو خریده . هرچی Overclock می کنتش اصلا انگار نه انگار ! هیچ حرارتی ندارد ! تا دلت بخواد می تونی Overclock کنیش . ولی منم از RAM که دارم راضیم . Heat Sink خیلی ساده ای دارد ، ولی فقط ظاهرش سادس ، اون هیت سینک لونه زنبوری ، حرارت رو به بهترین نحو دفع می کنه . منم خوب تونستم حافظه رو Overclock کنم . حافظه من 1066 مگاهرتز سرعت داره ولی خیلی راحت این فرکانس به 1200 می رسد . تازه بیشترش هم میشه ، ولی من رو این عدد تنظیمش کردم . البته Overclock کردن CPU خیلی به RAM مربوطه ، اگه RAM خوب نباشه ، Overclock کردن CPU رو هم مشکل ساز می کنه .

تامین برق همه قطعات الکترونیکی یک مسئله خیلی مهمه که رایانه هم مثل همه اوناست . من حتما باید یک منبع تغذیه خیلی خوب برای سیستمم پیدا می کردم و انتخاب من OCZ GameXStream 700 Watt بود . واقعا منبع تغذیه خوبیه ، به اندازه کافی کانکتور برای همه قطعاتم داره و جریان برق کافی هم به همشون می رسونه . نویز و ریپل هم نداره و سیستمم خیلی خوب و با راندمان بالایی کار می کنه ، به قول دوستم وقتی با سیستمم که این منبع تغذیه OCZ GameXStream 700 watt رو داره کار می کنم ، انگار جریان برق بالا رو که به سیستمم انرژی می ده احساس می کنم ، این انرژی به منم انرژی بیشتری موقع بازی کردن با سیستمم می ده .

من بعضی وقت ها رو اینترنت هم با دوستم بازیهای شبکه ای انجام می دم . مودم من USRobotics 9115 است . این مدم من سرعت خیلی خوبی داره . اینترنت من ADSL2+ است و همیشه به اینترنت وصلم . بازی روی شبکه با این مدم هم یه دنیایی داره . سرعتش معرکست ! البته بعضی وقت ها هم فایلهام رو که برای دانشگاه لازم دارم با Email می فرستم ، بعضی وقت ها هم روی فلش می ریزم . فلش من هم تو دانشگاهمون معروفه . آخه منو همه به اسم Gamer می شناسن ، بچه ها می گن فلشت هم به خودت می یاد . فلش OCZ ATV Turbo هست . خیلی خیلی سرعتش بالاست . این باعث می شه که وقتهایی که عجله دارم می خوام برم بازی ، وقتم هدر نره و سریع اطلاعات رو روش کپی می کنم یا از روش میخونم . تازه ضد آب و ضد ضربه هم هست ، بعضی وقت ها که تو بازی وارد یک دنیای دیگه شدم ، مثلا تو بازی Quake می رم زیر آب ، با خودم میگم خدایا فلشم خراب نشه زیر آب ، اطلاعات دانشگاهم توشه ، بعد یادم می افته که نه بابا ، فلشم ATV Turbo هست و ضد آبه ....

ولی مهمترین قطعه ای که آخرین قطعه سیستم من هست ، چهار روز پیش خریدمش . قبلا یک موس OCZ داشتم ، که البته الآن هم ازش استفاده می کنم . این موس مخصوص Game ساخته شده . خیلی باهاش راحت بازی می کنم . مثلا توش چند تا توپ داره که وزنش رو تنظیم می کنم که باهاش راحت باشم . یا مثلا دکمه هایی داره که خیلی Game رو راحت می کنه ... شنیدم کی بردشم اومده . اونم باید بخرم . ولی این چیزی که دیروز خریدم یک چیز دیگس . یک هد بندیه ، می بندمش به سرم ، یک سیمی هم داره که می زنمش به رایانه . حالا بازی رو اجرا می کنم ، ماشینه که میاد جلوم ، سریع به سمت چپ نگاه می کنم ، ماشین من خودش می ره به چپ ! من اصلا با موس یا کی برد کار نمی کنم ها ! خودش می ره . این کار این هدبندیه که خریدم . اسمش OCZ NIA هست . روش سه تا سنسور داره که اطلاعات رو از مغز من (وقتی فکر می کنم ) ، از چشم های من و از عضله های صورت من می گیره و به سیستم منتقل می کنه ! خیلی خیلی جالبه . بدون اینکه دست به چیزی بزنم فقط با فکر و چشم و عضله های صورتم بازی رو کنترل می کنم . البته یکی دو روز اول برام کار کردن باهاش سخت بود . ولی کم کم راه افتادم . اول اصلا نمی تونستم تکونش بدم . ولی الآن خیلی سریعتر از هر کس دیگه ای که با موس یا کیبرد کار می کنه ، من بازی می کنم . خیلی خیلی حال میده ، دیگه واقعا حس می کنم تو دنیای بازی وارد شدم . سیستمم رو خیلی دوست دارم ، آخه من یک گیمرم . راستی ، همه این قطعه هایی که گفتم رو از تو بازار های رایانه ای تهران خریدم . همشون هم گارانتی انفورماتیک گستر دارن . ...
    1.نام او سی زی و انفورماتیک بار دیگر در کنار هم
    2.تبلیغ در حد تیم ملی
    3.واقعا کسایی که 8600gts رو بخرند برد کردن اونم از نوع vranegr
    4.خوب بحثی تو برتری بایوستار نیست
    5.مانوری دوباره روی رم های اوسی زی
    6.میزان توان مصرفی e8500 و 8600gts
    7.گیمر = دانشجو = کماندو = درس خون = l4d = فلش او سی زی = boy of year :cool:
    8.کامپیوتر ( فارسی را پاس بداریم رایانه) , کی بورد رو جدا مینویسن(می نویسند), توپ ؟؟؟ , برای کارکردن با این دستگاه قشنگ لازمه که اول دو هفته برید باشگاه عضله های صورتتون رو تقویت کنید , واقعا فرصت خوبیه پچه ها من میخوام این هفته برم بازار خرید اومدی جنگ شد تحریم شدیم اونوقت دیگه او سی زی وارد نمیشه و ما هم دیگه cant play gamer

:eek::rolleyes:
    0
    عضو جدید

برای منم همچین ایمیلی اومده

اینتل یا AMD بودن CPU چه ربطی به کار دانشگاهی داره!؟ اصلا کار دانشگاهی چی هست، هوا کردن فضاپیما

باس پردازنده رو تا 680 بالا برده!! یه چیزی بهش زیاد توجه نمی شه اینه رکورد هایی که با cpuz ثبت می شن بیشتر به درد قاب کردن به دیوار می خورن تا این که کاربرد عملی داشته باشن. چون برای ثبت رکورد فقط کافیه ویندوز بالا بیاد و cpuz اجرا بشه در صورتی که این فقط مراحل اولیه هفت خان اورکلاک هست. برای اورکلاک پایدار حتما باید سیستم یک ساعتی زیر فشار باشه حتی کسایی که برای کارهای مهم سیستم رو اورکلاک می کنن تا 24 ساعت هم سیستم رو زیر فشار می ذارن.
    این که مادربردی تو cpuz خوب عمل کنه فقط یه نمای کلی از توانایی اورکلاکش رو نشون می ده و این مقدار با واقعیت مثل گرفتن بنچ مارک و اجرا کردن برنامه ها فاصله زیادی داره.

والا من Quake 4 رو چند بار تموم کردم فقط یه قسمت خیلی کوتاه از بازی تو یه شیشه پر از آب هستید بقیه بازی خبری از آب نیست اگه کرایسس رو می گفتن خیلی بهتر بود
    36
    مدیر بازنشسته

من خودم تو خبرنامه اكثر سايت هاي خارجي عوض هستم . ولي متاسفانه شركتهاي ايراني تو خبرنامه هم به تخريب هم ميپردازند . از اينجا ميخواهم از شركتهاي محترمي مثل
    آواژنگ - ويستا پخش - انفورماتيك گستر و ... با بر برگذاري كلاسهاي كوتاه مدت به معرفي محصولات خو بپردازند . من هم به عنوان يك شا گرد رد خدمتشون هستم . ارائه كانالوگ هاي فني نه تجاري كمك خوبي ميكند . مخصوصا به زبان فارسي
    36
    مدیر بازنشسته

من خودم تو خبرنامه اكثر سايت هاي خارجي عوض هستم . ولي متاسفانه شركتهاي ايراني تو خبرنامه هم به تخريب هم ميپردازند . از اينجا ميخواهم از شركتهاي محترمي مثل
    آواژنگ - ويستا پخش - انفورماتيك گستر و ... با بر برگذاري كلاسهاي كوتاه مدت به معرفي محصولات خو بپردازند . من هم به عنوان يك شا گرد رد خدمتشون هستم . ارائه كانالوگ هاي فني نه تجاري كمك خوبي ميكند . مخصوصا به زبان فارسي
    778
    کاربر ویژه

خوب این خبر نامه انفرماتیک به نظرم جالب اومد گفتم اینجا بذارم تا دوستانی که عضو نیستن استفاده کنن
    به نظرم نکاتی جالب توشه مخصوصا اولی , ولی به نظرم جالب ترینش یه چیزه دیگست و اون فعالیت دوباره انفورماتیک بر روی OCZ و یا بهتر بگم فعالیت در ابهام انفورماتیک رو OCZ هست .
    بنده به شخصه از انفورماتیک خوشم میاد ( به خاطر رم های او سی زی که خاطره خوبی برام درست کردند )
    و امیدوارم این ابهام هر چه زودتر رفع شه

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 13 به 21 از 21