تیم تحریریه

pegman-zolfaghari    پژمان ذوالفقاری
27 سال سن، ساکن تبریز، کارشناس ارشد مهندسی شیمی – طراحی فرایند
با قریب به 10 سال سابقه اورکلاکینگ، از قدیمی های این عرصه به حساب می آید. او به عنوان اورکلاکری حرفه ای، رکورد های بسیاری ثبت کرده و در مسابقات مختلفی با نام ایران شرکت کرده است. پژمان چندین سال سابقه انجام بررسی های تخصصی قطعات سخت افزاری را داشته و در حال حاضر به عنوان سردبیر و کاپیتان تیم اورکلاک در مجموعه سخت افزار حضور دارد.
تیم تحریریه    جواد شاهوند
35 سال سن، ساکن تهران، کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات جواد یکی از اعضای قدیمی سایت سخت افزار می باشد. وی به سخت افزار و تجهیزات شبکه علاقه فراوان داشته و در حال حاضر در حوزه فناوری اطلاعات مشغول فعالیت می باشد.
mehdi-yahyayi    سید مهدی یحیایی
25 سال سن، ساکن تهران، کارشناس مهندسی کامپیوتر – سخت افزار
علاقه فراوان او به سخت افزار را می توان از رشته تحصیلی او نیز تشخیص داد. مهندس سخت افزار ما چند سالیست به صورت حرفه ای به بررسی قطعات سخت افزاری می پردازد و نوشته های او تحسین بسیاری از علاقه مندان داخلی و خارجی را در پی داشته است. در کنار دنیای فناوری اطلاعات، مهدی علاقه زیادی به پرورش اندام دارد.
farshad-rezvanianzade    فرشاد رضوانیان زاده
30 سال سن، ساکن تهران، دیپلم ریاضی فیزیک
زندگی بدون بازی های رایانه ای برای این طراح گرافیک معنای چندانی نخواهد داشت. در کنار بازی های رایانه ای، علاقه او به سخت افزار باعث شده فرشاد بتواند بصورت حرفه ای به تجزیه تحلیل آن ها بپردازد. وی از طرفداران محصولات مایکروسافت بوده و به سینما نیز علاقه خاصی دارد. علاوه بر طراحی، هنر او در نوازندگی گیتار نیز ستودنیست.
تیم تحریریه    علی رادان
26 سال سن، ساکن یزد، کارشناس زبان – ادبیات انگلیسی
علاقه به سخت افزار و تسلط به زبان انگلیسی از علی نویسنده ای توانا پدید آورده است. نویسنده خوش صحبت ما در مبحث آنالیز قطعات سخت افزاری و بازی های رایانه ای تجربه بسیار زیادی دارد.
mohammadjavad-gholipoor    محمد جواد قلی پور
22 سال سن، ساکن مشهد، کارشناس مهندسی پزشکی
محمدجواد رشته خود را از روی علاقه انتخاب نموده و به تعمیرات، نگهداری، آنالیز و بررسی تجهیزات پزشکی علاقه مند است. وی سه سال است که نگارش اخبار و مقالات در حوزه فناوری اطلاعات می پردازد. با توجه به اطلاعات بالا در زمینه های سخت افزار و نرم افزار، مقالات کاربردی وی گره از مشکل کاربران زیادی گشوده است. محمدجواد به رنگ قرمز رادئونی علاقه مند است.
reza-bagheri    رضا باقری
20 سال سن، ساکن تهران، کارشناس مهندسی کامپیوتر – نرم افزار
تحصیلات خود در زمینه نرم افزار را با اطلاعات سخت افزاری در هم آمیخته تا مهندس کامپیوتری تمام عیار باشد. در کنار برنامه نویسی، زمان خود را بیشتر صرف مطالعه، اورکلاک و بازی های رایانه ای می کند. رضا در اوج جوانی، نویسنده ای با تجربه محسوب می شود.
mahsa-naghavi    مهسا نقوی
20 سال سن، ساکن تهران، کارشناس مهندسی کامپیوتر – سخت افزار
مهسا مترجم حرفه ای زبان انگلیسی بوده و به تدریس آن نیز مشغول است. او علاقه فراوانی به دنیای فناوری اطلاعات داشته و به تعقیب اخبار فناوری های جدید علاقه خاصی دارد. وی نیز همچون بسیاری از نویسندگان سخت افزار، علاقه و دانش آکادمیک را به خوبی در هم آمیخته تا نویسنده ای موفق باشد.
ali-kazar    علی کازر
23 سال سن، ساکن تبریز، کارشناس مکانیک – خودرو
عشق خودرو و سخت افزار را در تمام زندگی عضو پر انرژی تحریریه می توان مشاهده کرد. علی چند سالی مشغول اورکلاک بوده و اکنون از اعضای حرفه ای تیم اورکلاک سایت سخت افزار محسوب می شود. نابودگر قطعات سخت افزاری به دلیل اشتیاق فراوان به بر هم زدن حالت استاندارد، هیچ گاه پیشنهادات شما در مورد اورکلاک و تیونینگ را رد نخواهد کرد. گفته می شود نیتروژن مایع، نوشیدنی مورد علاقه وی می باشد.