تبلیغات

سایت جامع اطلاع رسانی سخت افزار جهت تامین بخشی از هزینه های نگهداری و اجرا اقدام به پذیرش آگهی از شرکت های فعال در زمینه سخت افزار و یا فناوری اطلاعات و نمایش آن در سایت می نماید. قرار داد ها به صورت مکتوب و رسمی و مدت آنها به صورت ماهیانه از یک تا حداکثر شش ماه خواهد بود.

با توجه به نکاتی مانند تخصصی بودن موضوع فعالیت سایت در زمینه سخت افزار و تعداد بالا و رو به افزایش بازید کنندگان سایت، شرکت های آگهی دهنده اطمینان خواهند داشت که آگهی آنها با احتمال بسیار بالا تنها برای مخاطبین مورد نظر آنها نمایش داده خواهد شد. بنا بر این تبلیغات در سایت سخت افزار ایران فرصت مناسبی را برای معرفی محصولات و خدمات شما در سراسر ایران و به هزاران کاربر حرفه ای، عادی و سایر علاقمندان به عرصه های مختلف کامپیوتر و فناوری اطلاعات، ایجاد می نماید. در کل سایت سخت افزار ایران کانال ارتباطی مناسبی بین مصرف کنندگان و ارایه کنندگان خدمات سخت افزاری خواهد بود.

به طور خلاصه امتیازات سایت سخت افزار برای نمایش آگهی به شرح زیر می باشد :

  • نخستین سایت حرفه ای سخت افزار در ایران
  • گروه نویسندگان متخصص و با تجربه
  • رابطه موفق، دوستانه و چندین ساله با سایر سایت ها و انجمن های اینترنتی فارسی زبان و جذب بازدید کننده از آنها
  • تعداد بازدید کنندگان بالا روز به روز درحال افزایش سایت
  • جلب نظر سایر کاربران اینترنت به صورت هدفدار و تخصصی
  • مشارکت در اهداف موثر در توسعه و ارتقای دانش سخت افزار در کشور به وسیله پشتیبانی از فعالیت سایت برای شما

در کل 5 مکان برای نمایش آگهی ها در سایت در نظر گرفته شده است که هزینه نمایش آگهی ها به نسبت موقعیت این مکان ها به ترتیب در بالای صفحه اصلی، ستون سمت چپ صفحه اصلی، ستون  سمت چپ صفحات داخلی و بالا و پایین صفحات انجمن متفاوت است.

آگهی ها باید به صورت تصویری و با یکی از فرمت های رایج تصویری از قبیل JPG, GIF یا PNG باشند و در صورت عدم وجود، به صورت رایگان از طرف سایت سخت افزار طراحی خواهند شد.

برای سفارش تبلیغات با ایمیل info[at]sakhtafzar.com مکاتبه نمایید.