متن اصلی

گزارش اختصاصی سخت افزار از مراسم رونمایی از محصولات جدید کولرمستر در ایران

گزارش اختصاصی سخت افزار از مراسم رونمایی از محصولات جدید کولرمستر در ایران

کمپانی کولرمستر پیشرو در تولید منبع تغذیه، کیس و خنک کننده از جدیدترین محصول خود که Master Maker 1200 MIJ نام دارد رو نمایی کرد.

کمپانی کولرمستر پیشرو در تولید منبع تغذیه، کیس و خنک کننده از جدیدترین محصول خود که Master Maker 1200 MIJ نام دارد رو نمایی کرد.

این همایش در روز دوشنبه مورخ ۹۶/۳/۱ واقع در هتل ایسترن پالاس تهران با حضور اصحاب رسانه و مدیران ارشد فروش برگزار شد. در ابتدای مراسم آقای مجید کشاورز مدیر فروش و مارکتینگ برند کولرمستر در ایران، به معرفی جدیدترین منبع تغذیه MasterWatt Maker 1200 MIJ  از کمپانی کولر مستر پرداخت.

coolermaster-1200-IMG_6675-7

وی بیان کرد: این محصول به صورت کامل توسط مهندسان ژاپنی طی دو سال طراحی و ساخته شده است که پسوند آن بیانگر این موضوع می باشد. قیمت تعیین شده برای این محصول 999$ دلار است که گرانترین منبع تغذیه محسوب می شود و لازم به ذکر است کالا دارای گارانتی تعویض 10 ساله در تمام دنیا و در ایران توسط شرکت آواژنگ می باشد.

coolermaster-1200-IMG_6675-6

coolermaster-IMG_6675-38

برند کولر مستر که 20 سال قدمت دارد سر لوحه کار خود را با کیفیت و نوآوری نامدار کرده، کولر مستر توسط فردی به نام راجر که کار مارکتینگ را از منزل خود شروع کرد و تا به امروز کولر مستر خط مشی آن را ادامه می دهد. عکس زیر مختصر افتخارات برند کولر مستر می باشد.

coolermaster-1200-IMG_6675-8

عکس زیر مربوط به 2 لوگوی کولرمستر است که لوگوی رنگ سبز برای قطعات صنعتی بکار برده می شود و لوگوی سمت چپ برای قطعات کامپیوتری که در حال حاضر در بازار وجود دارند می باشد.

coolermaster-1200-IMG_6675-9

کمپانی ژاپنی Murata که زمینه کاری آن مرتبط با سخت رباط و قطعات خاص الکترونیک می باشد در ساخت این منبع تغذیه با کولر مستر همکاری داشته است که در نهایت این محصول با استفاده از قطعات Murata موفق به اخذ گواهینامه 80Plus Titanium شده است که نشانگر راندمان فوق العاده آن می باشد.

coolermaster-1200-IMG_6675-11

کولرمستر این منبع تغذیه را به خازن های با کیفیت و ترانسفورمرهای با نویز پایین و جریان بالا مجهز کرده که باعث راندمان 95.6 درصدی پاور استثنایی خود شده است! لازم به ذکر است راندمان مورد نیاز برای اخذ گواهینامه 80Plus Titanium برابر با ۹۴ درصد می باشد!

coolermaster-1200-IMG_6675-14

تمامی کابل های این پاور بسیار خاص از طراحی تمام ماژولار بهره می برند و کاربران می توانند تعداد درگاه ها و کابل های متصل شده به پاور را به صورت دلخواه متصل کنند. ازدیگر نکات قابل توجه این محصول می توان به استفاده از فن 135mm اختصاصی کولرمستر اشاره نمود که نهایت سکوت را برای شما فراهم می آورد. این فن نسبت به فن های داخل بازار دارای کارایی بهتری می باشد و جریان هوای بیشتری را درون پاور فراهم می کند. هنگامی که بارگذاری بر روی منبع تغذیه کامپیوتر شما کمتر از 50% معادل ۶۰۰ وات باشد، به صورت خودکار خاموش می شود و نهایت سکوت را برای کاربران حرفه ای فراهم می سازد.

coolermaster-1200-IMG_6675 (12)

در بخش دوم مراسم، آقای آرمان ندافی (سرپرست فنی شرکت آواسیس ) به معرفی کیس های جدید کولر مستر پرداخت.

coolermaster-1200-IMG_6675-15

وی در ادامه بیان کرد که هدف تولید کیس های جدید نیز قابلیت شخصی سازی کردن آنها توسط کاربران می باشد، یعنی طراحی کیس  را می توان به راحتی عوض کرد.

coolermaster-IMG_6675-51

در این میان از کیس مود شده که توسط کیس مودرهای ایرانی کولر مستر رونمایی شد. نکته قابل توجه در مورد این کیس این است که قطعات از سمت راست کیس اسمبل می شوند.

coolermaster-1200-IMG_6675-4

coolermaster-1200-IMG_6675-5

نسل جدید کیس های کولر مستر با نام مستر کیس در سایزهای مختلف شناخته می شوند، یکی از مزیت های بارز این کیس ها، تعبیه نگه دارنده کارت گرافیک برای جلوگیری از افتادگی و یا خم شدن برد کارت گرافیک می باشد که قابل تغییر نیز است.

با توجه به اینکه کولرمستر از همه مودرهای دنیا حمایت می کند، طرحی کیس های مستر توسط بهترین مودرها صورت گرفته که بیشتر نیازهای کاربران را برطرف می کند.

coolermaster-1200-IMG_6675 (3)

لوازم جانبی های جدید عرضه شده از طرف کولر مستر طبق جدول زیر هم ردیف با کیس های مستر نامگذاری می شوند.

پسوند محصولات مستر به عنوان مثال Maker جز محصولات best محسوب می شود که می توان جدول زیر را برای راهنما جهت خرید محصولات کولر مستر استفاده نمایید.

coolermaster-IMG_6675-60

لینک های ارتباطی و خبری با کولر مستر در عکس زیر نمایش داده شده، درپایان آقای کشاورز با پاسخ به سوالات حاضرین مراسم را با دعوت به پذیرایی به پایان رساند.

coolermaster-1200-IMG_6675-17