متن اصلی

splashpro (1)_2

ويدئوهاى خود را يكبار ديگر تماشا کنید، دانلود Mirillis Splash Pro v2.1.0

همه ما در طول این سالیان به دنبال یک پلیر خوب هستیم. پلیری که تمامی نیاز های ما را جوابگو باشد و صد البته رایگان و پرسرعت هم باشد. در این بین تعداد نرم افزار هایی که تمامی خواسته های کاربران را برطرف کنند از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی کنند. عموم پلیر های رایگان با اینکه از همه کدک های روز پشتیبانی کرده و بسیار سریع عمل می کنند اما از کیفیت پخش خوبی برخوردار نیستند. وقتی صحبت از نرم افزاری برای پخش فایل های صوتی و تصویری شود، نرم افزار های KMP، JetAudio و همچنین Classic Player از جمله نرم افزار هایی هستند که امروزه به وفور در اکثر سیستم های کامپیوتری یافت می شوند. وقتی صحبت از کیفیت خروجی تصویر باشد، نرم افزار Power DVD قطعا یکی از انتخاب هاست. اما امروز قصد معرفی نرم افزاری را داریم که با وجود حجم بسیار پایینش، کیفیت خروجی خیره کننده ای را دارد. پس با سخت افزار همراه باشید.

Mirillis Splash Pro یکی از صدها نرم افزار پخش موزیک و فیلم می باشد که با حجمی بسیار ناچیز اما با امکانات جالب، از کیفیت پخش بسیار بالایی برخوردار است. نرم افزار Mirillis Splash Pro همان طور که از نامش پیداست توسط شرکت Mirillis منتشر شده است. در این نرم افزار امکانات اضافی و بدرد نخور جایی ندارند و به جای آن دقیقا امکاناتی درج شده است که شما برای پخش یک فیلم با کیفیت به آن نیاز خواهید داشت. خروجی تصویر به قدری روان و زیبا پخش خواهد شد که شما هیچ وقت از تماشای فیلم خسته نشده و بلکه مدام مجاب به تماشا خواهید شد. اما توجه داشته باشید که استفاده از منابع سخت افزاری در این نرم افزار نسبت به سایر رقبا کمی بیشتر است، که صد البته ارزشش را دارد. برای پخش روان و بهرمندی از نهایت قدرت نرم افزار Mirillis Splash Pro، شما به سخت افزار نسبتا خوبی نیاز دارید. Mirillis Splash Pro نام نرم افزاری ست که به شما کمک خواهد کرد تا از فیلم های خود لذت بیشتری ببرید، و ویدئو هایی که قبلا تماشا کرده بودید را یک بار دیگر با این نرم افزار تماشا کنید، تجربه ای که قبلا آن را حس نکرده بودید. حرکت صاف، جزئیات واضح تر و رنگ های زنده تر، همه ویژگی های منحصر به فردی ست که شما از آن لذت خواهید برد.

این نرم افزار در دو نسخه Mirillis Splash Pro و Mirillis Splash Pro EX  عرضه شده است که تنها تفاوت آنها در قابلیت تبدیل فایل های ویدئویی نسخه EX می باشد.

برای آشنایی با نرم افزار Mirillis Splash  Pro می توانید به این لینک مراجعه کنید.

ویژگی های نرم افزار Mirillis Splash Pro :

  • محیط کاربری بسیار ساده و روان
  • وجود گزینه صرفه جویی در باتری لپ تاپ
  • پشتیبانی از زیرنویس های مختلف
  • افزایش کیفیت ویدئو ها
  • قابلیت عکاسی از محیط فیلم
  • پشتیبانی از اکثر فایل های ویدئویی و موزیک
  • حجم بسیبار کم در ازای امکانات نرم افزار
  • سازگاری با سیستم عامل های 7/8/10

تصاویر محیط نرم افزار Mirillis Splash Pro :

 
splashpro (13)_2 splashpro (14)_2
splashpro (15)_2 splashpro (16)_2
splashpro (17)_2 splashpro (3)_2

دانلود نرم افزار Mirillis Splash  Pro v2.1.0 :

 
نام نرم افزار نسخه تاریخ انتشار حجم سیستم عامل وب سایت لینک دانلود
Mirillis Splash  Pro v2.1.0 2017/05/26 22.2MB W7/W8/W10 Link Download