متن اصلی

تست GeekBench 4 یکی از ابزار بنچمارک گیری مطرح و نام آشنای اندرویدی می‌باشد که درای دو بخش سنجش قدرت پردازشگر گرافیکی و پردازنده مرکزی می‌باشد که بیشتر تست پردازنده مرکزی مورد توجه است. این تست شامل دو بخش تک هسته و چند نخی می‌باشد که به تناسب قدرت پردازنده در هر یک از دو بخش امتیاز جداگانه‌ای را تعیین می‌کند.

Huawei Honor 9

گوشی هوشمند Huawei Honor 9 که روز گذشته به صورت رسمی معرفی شد، دارای تراشه اختصاصی Kirin 960 می‌باشد که این چیپست سیستم بر روی چیپ 4 هسته‌ی Cortex A73 با فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 4 هسته‌ی Cortex A53 با فرکانس 1.8 گیگاهرتز را در خود جای داده است.

Huawei Honor 9 (1)

همان‌طور که نظاره‌گر هستید، Huawei Honor 9 در بخش چند نخی توانسته است امتیاز بسیار نزدیکی به Galaxy S8 کسب کند و از سد گوشی‌های قدرتمندی همچون HTC U11 و Xperia Xz Premium بگذرد و این در حالی است که تلفن هوشمند مد نظر ما تنها 400 دلار قیمت دارد که تقریبا نصف هزینه‌ای است که برای خرید پرچم داران 2017 سونی، سامسونگ و HTC باید بپردازید. Huawei Honor 9 در تست تک هسته‌ای نیز همچنان در حد و اندازه‌ی سایر پرچم‌داران ظاهر شده است و عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است. با وجود کسب امتیازات فوق، Huawei Honor 9 با قیمت کاملا مناسب خود می‌تواند رقیبی جدی برای سایر پرچم‌داران باشد.

منبع: GsmArena