متن اصلی

microsoft-to-launch-windows-10-redstone-3-as-fall-creators-update-515630-2

همان طور که می دانید مایکروسافت در کنفرانس روز گذشته از به روزرسانی خود موسوم به Fall Creators Update پرده برداشت. به روزرسانی بزرگی که ماکروسافت سپتامبر امسال را برای عرضه عمومی آن در نظر گرفته است. اما شاید اتفاق مهم این کنفرانس را انتشار بیلد  16193 از ویندوز 10 دانست که از طریق بخش Windows Update ویندوز، در دسترس کاربران عضو برنامه Insider قرار خواهد گرفت.

این بیلد علاوه بر رفع مشکلات نسخه های قبلی تغییرات دیگری را نیز به همراه دارد. افزوده شدن نرم افزار Story Remix و قابلیت جدیدی در برنامه Task Manager و تغییر در بخش Volume Mixer می باشد. قابلیت دیگر Story Remix در واقع نرم افزاریست که با استفاده از تصاویر و ویدئو های کاربران، به ساخت ویدیو کلیپ‌های داستانی می پردازد (مشابه با سایر نرم افزار های موجود در سیستم عامل آندروید).

Falls-Creators-Update Story Remix

یکی دیگر از ویژگی های جدید افزوده شده به این بیلد مربوط به برنامه Volume Mixer می باشد. کاربران از این پس قادرند میزان ولوم صدا را در تک تک برنامه های ویندوز به طور اختصاصی کنترل کنند. سومین تغییر در نرم افزار Task Manager نهفته است. افزوده شدن بخشی به نام Power Throttling که در واقع باید آن را خفه کن نامید. کار کرد این بخش به این صورت است که به کاربران اجازه می می دهد نرم افزار های اضافی  که به صورت خودکار در پس زمینه ویندوز 10 در حال اجرا هستند را غیر فعال کنند. این بخش هم برای کاربران رایانه های رو میزی و هم برای کسانی که از لپ تاپ ها یا تبلت های تحت ویندوز 10 استفاده می کنند سودمند خواهد بود. ویژگی Power Throttling در لپ تاپ ها، افزایش 11 درصدی میزان شارژدهی را به همراه خواهد داشت.