متن اصلی

با مادربرد ASRock Fatal1ty Z270 Professional Gaming i7 حرفه ای بازی کنید! مادربردی که توسط یک گروه گیمر افسانه ای بنام “Fatal1ty” برای علاقمندان به بازی های رایانه ای طراحی و تولید شده است. به بیان دیگر این مادربرد برای ارائه بالاترین عملکرد و تسلط بر رقابت ها و نیز برای هر سطح از بازی ها بهینه شده است.
درگاه شبکه یک مادربرد گیمینگ را می توان یکی از مهم ترین بخش های آن دانست چرا که وجود یک کارت شبکه توانا می تواند تعیین کننده برد یا پیروزی بازیکن باشد! با این اوصاف استفاده از یک کارت شبکه حرفه ای AQUANTIA با پهنای باند 5Gb/s در مادربرد Fatal1ty Z270 Professional Gaming i7 می تواند یکی از برگ های برنده این مادربرد به نسبت رقبایش باشد. گفته می شود این کارت شبکه حرفه ای قادر است تا 5 برابر سرعت بیشتری را به نسبت سایر مدل های مرسوم از جمله کارت شبکه gigabit LAN ارائه دهد. این کارت شبکه باعث می شود علاوه بر زمان تاخیر بسیار پایین، سرعت دانلود کاربر نیز بهبود یابد.
و اما بخش بسیار مهم و مورد علاقه گیمر ها! وجود یک کارت صدای قدرتمند و مناسب لازمه یک مادربرد گیمینگ خواهد بود. به طور کلی یک مادربرد گیمینگ بدون کارت صدای حرفه ای بی معنیست! خوشبختانه باید اعلام کنیم ASRock Fatal1ty Z270 Professional Gaming i7 با دست پر پا به عرصه رقابت گذاشته است. برای این مادربرد یک کارت صدا از نوع Creative SoundBlaster Cinema 3 برای تولید یک صدای صاف و واقع گرایانه در نظر گرفته شده است. این کارت صدا یک دنیای جدید از صوت سینماتیک با صدای واقع گرایانه، پویا و پر قدرت را برای کاربر به ارمغان می آورد.
همچنین شکاف های اسلات های PCI-E از نوع فلزی بوده که می تواند اتصال کارت های گرافیک سنگین وزن را اطمینان بخش کند.