متن اصلی

fear-cm-storm-stryker-2

مادینگ کیس و یا به اصطلاح طراحی مجدد یک کیس، یکی از کارهای بسیار لذت بخش در دنیای رایانه های رومیزی محسوب می شود. گاه فردی که این کار را انجام می دهد با ذوق و علاقه و هنر خود می تواند نتیجه کار را به کلی تغییر داده و محصولی زیبا تر و کاراتر از قبل خلق کند. به همین جهت نیز هر ساله یکی از بخش های بسیار لذت بخش و از جمله پر طرفدار بسیاری از نمایشگاه های بزرگ جهان، به بخش کیس ها و سیستم های ماد شده اختصاص پیدا می کند.

در گذشته نچندان دور کیس ها محیط هایی تاریک، در بسته و ترسناک بودند اما با تغییر این روند، دیگر کیس ها به محیط های بسیار تماشایی مبدل شده اند. زیبایی، نحوه اسمبل، نور پردازی، استفاده از قطعات مختلف برای تغییر ظاهر کیس می تواند همانند یک تابلو نقاشی دیدنی باشد. در مطلب امروز قصد داریم کیسی را به شما معرفی کنیم که به ظرافت هرچه تمام تر ماد شده است. این مادینگ بر روی کیس CM STORM STRYKER انجام شده است. امیدواریم از دیدن این کیس ماد لذت ببرید.

مشخصات کیس FEAR CM STORM STRYKER:

 
Hardware brand Hardware
AMD FX 8370 4,73 GHZ CPU
GIGABYTE 990FXA-UD3 MB
32 GB RAM KINGSTON HYPERX SAVAGE 2000 Ram
2x AMD RADEON HD7990 (1200/1600) CUSTOM BIOS GPU
OCZ PC POWER & COOLING SILENCER 1200W PLATINU PSU
H.D.D
1 OCZ VERTEX 3 120GB , 1 SAMSUNG EVO 840 120GB SSD
CPU : RAIJINTEK WATERBLOCK & PUMP + EK XE-240 RAD + CUSTOM TUBING -MOBO: CUSTOM FAN TO NORTHBIDGE -VIDEO CARDS: EK WATERBLOCKS + PUMP EK-D5 + EK RAD CoolStream XE 360 + EK-CoolStream XE 240 + CUSTOM TUBING -CASE: CUSTOM SIDE COVER WITH PAINTING,SIDE PANEL STICKER, METALIC SKULLS WITH BLUE LED -CUSTOM PSU COVER Cooler
CM STORM STRYKER CASE Case
Fan

تصاویر کیس FEAR CM STORM STRYKER:

 
fear-cm-storm-stryker-1 fear-cm-storm-stryker-9
fear-cm-storm-stryker-8 fear-cm-storm-stryker-7
fear-cm-storm-stryker-6 fear-cm-storm-stryker-5
fear-cm-storm-stryker-4 fear-cm-storm-stryker-3
fear-cm-storm-stryker-2

6_0_550