متن اصلی

کمپانی Msi نیز با معرفی نمایشگر Optix G27C به جمع سازندگان مانیتور برای رایانه‌های شخصی پیوست! اولین گام ورود Msi به این عرصه، طبق انتظار یک نمایشگر گیمینگ می‌باشد که ظاهری شبیه بعضی از نمایشگرهای Asus و Aoc را به خود گرفته است. Optix G27C یک مانیتور 27 اینچی منحنی 1800R با دقت تصویر 1920×1080 می‌باشد که به پنل VA مجهز شده است.

optix-g27c-2

از ویژگی‌های پنل استفاده شده در محصول مورد نظر، کنتراست استاتیک 1 به 3000 و زمان پاسخ دهی 4 میلی ثانیه GTG می‌باشد که مقداری متوسط برای گیمینگ قلمداد می‌گردد. میزان نرخ تازه سازی تصویر اعلام شده برای نمایشگر نام‌برده، 144 هرتز بوده و هنوز مشخص نشده است که تکنولوژی‌های AMD FreeSync و یا Nvidia G-Sync در این محصول به خدمت گرفته شده‌اند یا خیر، اما آن طور که از شواهد مشخص است، هیچ یک از دو تکنولوژی نام‌برده در Optix G27C جایی نخواهند داشت. عدم وجود یکی از دو تکنولوژی اشاره شده در نمایشگری با نرخ تازه سازی 144 هرتز، در صورتی که کارت گرفیک شما نتواند نرخ فریمی برابر یا بیش از 144 را رندر کند، از هم گسیختگی تصویر به شدت چشمان شما را آزار داده و لذت گیمینگ را از شما خواهد گرفت!

optix-g27c-1

در ادامه حداکثر روشنایی ثبت شده برای پنل مانیتور Optix G27C برابر با 300 نیت می‌باشد که برای محیط خانه یا اداره کاملا کافی خواهد بود. خروجی‌های محصول مورد بحث شامل یک عدد HDMI 1.4، یک عدد DisplayPort 1.2 و نهایتا یک درگاه DVI می‌باشد. قیمت نمایشگر تازه وارد MSI حدود 390 دلار خواهد بود.

 

 

منبع: Guru3d