متن اصلی

دیروز کمپانی ایسوس از یک کارت صدای اکسترنال یا خارجی با نام Xonar U7 MKII رونمایی نمود که امکانات کاملی را در اختیار قرار می‌دهد. انواع خروجی‌های کاربردی صدا را می‌توان در Xonar U7 MKII یافت. این وسیله می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای افرادی باشد که فضا یا امکان کافی جهت نصب کارت صدای داخلی نداشته و در عین حال به دنبال افزایش کیفیت و قدرت صوتی هدفون و یا اسپیکر سیستم خود هستند.

xonar-u7-mkii-3

درون Xonar U7 MKII یک پردازشگر صوتی قدرتمند از کمپانی C-Media با مدل CMI6632AX استفاده شده است که وظیفه پردازش اصوات خروجی و ورودی کارت صدا را بر عهده دارد و کیفیت خروجی 192 کیلوهرتز با عمق بیت ریت 24bit را فراهم می‌کند. به علاوه آمپلی‌فایرهای قدرتمند و مبدل‌های دیجیتال به آنالوگ Cirrus CS5361 در کنار چیپ صوتی نام‌برده، صدایی کاملا شفاف و پر فشار با نسبت سیگنال به نویز 114 دسی‌بل را فراهم می‌آورند.

xonar-u7-mkii-1

همان‌طور که ذکر کردیم Xonar U7 MKII خروجی‌های کاملی را در اختیار کاربر می‌گذارد. شما توسط محصول یاد شده قادر به استفاده از اسپیکرهای 2.1، انواع هدفون‌ها و همچنین اسپیکرهای فراگیر 7.1 خواهید بود. محل قرار گیری خروجی‌های اسپیکر، Spdif و USB در پنل پشتی و محل جک‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و میکروفون در پنل جلویی می‌باشد. همچنین جهت دسترسی آسان و تنظیم صدا، ولوم روی دستگاه قرار گرفته است. از لحاظ پشتیبانی نرم‌افزاری نیز همین کافی است که Xonar U7 MKII از کلیه سیستم‌ عامل‌های ویندوز 7، 8 و 10 نسخه‌های 32 و 64 بیتی پشتیبانی می‌کند و درایور برای هر یک ارائه شده است. همه‌ی امکانات فوق در کنار قیمت معقول 86 دلاری محصول معرفی شده، می‌تواند Xonar U7 MKII را به گزینه‌ای مناسب برای گیمرها تبدیل کند. نظر شما چیست؟

 

 

منبع: TechPowerUp