متن اصلی

Outlast 2 screen shots (7)

همانطور که در خبر گذشته ذکر کردیم، استدیوی Red Barrels نسخه دموی بازی Outlast 2 را به صورت رایگان در شبکه استیم برای تمام کاربران در دسترس قرار داده است، ما هم از فرصت پیش آمده استفاده کرده و سعی کردیم تا نیم نگاهی به سبک گیم پلی و بخش های مختلف بازی Outlast 2 داشته باشیم. در بازی Outlast 2 بازیکنان نقش فردی به نام Blake Langermann را برعهده خواهند گرفت که شغل اصلی وی فیلمبرداری و خبرنگاری می باشد که با همکاری همسر خود Lynn به انجام این کار می پردازد. این دو فرد در حقیقت روزنامه‌نگاران تحقیقی هستند که به دنبال پرده‌برداری و کشف رازهایی می باشند که هیچ یک از افراد دیگر جرأت و توانایی پیگیری آن ها را ندارند.

Outlast 2 Screen Shots (15)

در حالی که کاراکتر اصلی به دنبال کشف سرنخ های به دست آمده قبلی می باشد، بازی با مرگ غیرمنتظره زن جوان حامله ای با نام Jane Doe شروع می شود. بازیکنان به دنبال پرده برداشتن از حقیقت ماجرا در صحرای آریزونا سرگردان خواهند شد و با راز و رمز های بسیار تاریک پشت این جریانات رفته رفته آشنا خواهند شد، مکانی که هیچکس قبل از Blake جرأت قدم گذاشتن به آنجا را نداشته است. تنها وسیله دفاعی بازیکنان در این بازی دوربین فیلمبرداری Blake Langermann خواهد بود و با استفاده از ویژگی دید در شب آن باید مسیر خود را از میان تاریکی پیدا کنند.

Outlast 2 Screen Shots (14)

استدیوی Red Barrels از 4 سال گذشته در حال توسعه نسخه دوم بازی Outlast می باشد و برای خلق محیطی تیره و سینماتیک از موتور گرافیکی قدرتمند Unreal Engine استفاده کرده است. در بخش تنظیمات گرافیکی گزینه هایی نظیر کیفیت تکسچر ها، سایه ها، عمق محیط و همچنین رابط برنامه نویسی DirectX 11 مشاهده می شوند که به احتمال زیاد در نسخه نهایی بازی تغییراتی در آن صورت خواهد گرفت.

Outlast 2 Screen Shots (12)

سری Outlast جزء آن دسته از بازی هایی است که شبیه سازی ژانر وحشت را به خوبی پیاده سازی می کنند و تجربه اولیه آن بعد از مدت ها نیز در ذهن کاربران باقی خواهد ماند. در ادامه 8 دقیقه گیم پلی و تعدادی تصاویر از بازی برای شما کاربران عزیز تهیه کردیم تا بیشتر با جو و اتمسفر این عنوان آشنا شوید.

 

Outlast 2 Screen Shots (1) Outlast 2 Screen Shots (2)

Outlast 2 Screen Shots (3) Outlast 2 Screen Shots (4)

Outlast 2 Screen Shots (5) Outlast 2 Screen Shots (6)

Outlast 2 Screen Shots (7) Outlast 2 Screen Shots (8)

Outlast 2 Screen Shots (9) Outlast 2 Screen Shots (10)