متن اصلی

برخلاف شایعاتی که این روزها در مورد سه نسخه متفاوت از آیفون به گوش می‌ رسد Evan Blass، صاحب اکانت معروف توییتر evleacks گفته که آیفون جدید اپل، امسال تنها در دو نسخه عرضه می‌ شود؛ iPhone 7 و iPhone 7 Plus که با نام رمز Sonora و Dos Palos شناخته می‌ شوند. به نظر می‌ رسد عکس‌ هایی که نشان‌ دهنده سه نسخه متفاوت iPhone 7 هستند جعلی‌ اند.

در عکس‌ های منتشر شده از قاب پشت گوشی، حرف S دیده می‌ شود در حالی که می‌ دانیم آیفون‌ های امسال از حرف S در نامشان بی‌ بهره‌ اند. به همین خاطر این عکس‌ ها نمی‌ توانند منظقی باشند. از طرف دیگر، به نظر می‌ رسد تنها اختلاف iPhone 7 Pro با iPhone 7 در اندازه آنهاست. درکنار شایعاتی همچون لنز دوگانه و اسمارت کانکتور که در مورد نسخه پلاس گفته می‌ شود، در عکس منتشر شده دو Plus و Pro اندازه مشابهی دارند و ممکن است تفاوت تنها ناشی از قاب متفاوت روی iPhone 7 Pro باشد.

3 iph 7

از طرف دیگر خط آنتن پشت گوشی‌ ها، همچون شایعات قبلی دیده نمی‌ شود و اکنون در بالای گوشی جای گرفته، همچنین در عکس‌ بالا خبری از جک 3.5 میلیمتری نیست و ظاهرا حذف شده است. به هر حال فعلا باید تا شهویور ماه منتظر بمانیم تا اپل رسما از هفتمین آیفون خود رونمایی کند.

منبع: Phonearena