متن اصلی

GIGABYTE X99 Phoenix SLI

مادربرد قطعه ای حیاتی و اساسی برای سیستم های مدرن به شمار می رود. پایداری، پشتیبانی و البته زیبایی کامپیوتر تا حد زیادی بستگی به مادربرد آن دارد. برای یک سیستم رده بالای X99، چه چیزی بهتر از یک مادربرد High-End و قدرتمند با به روز ترین امکانات و ابزار ها و البته با زیبایی محسور کننده به محصولات خود اضافه کرده است که X99 PHOENIX SLI نامیده شده است. منعطف ترین و به روز ترین طراحی را در X99 PHOENIX SLI شاهد هستیم؛ LED های RGB با قابلیت تنظیم رنگ دلخواه در جای جای این مادربرد زیبا به کار برده شده اند که در حالت های مختلف می درخشند. هیت سینک ها، اسلات های SLI و اسلات های رم همگی به رنگ دلخواه شما تنفس خواهند کرد و زیبایی بی سابقه ای به قطعات حرفه ای پلتفرم X99 می بخشند. برای تکمیل و توسعه پروسه زیبایی، یک کانکتور برای رشته های LED تعبیه شده تا با افزودن آن در صورت تمایل، روشنایی بیشتری نیز به داخل کیس خود بیاورید.

GIGABYTE X99 Phoenix SLI (3)

با دارا بودن دو هدر Hybrid Fan احاطه ای کامل بر مدیریت تهویه داخل کیس خود خواهید داشت. بدین وسیله می توانید دو عدد پمپ خنک کننده های مایع یا دو فن را کاملا کنترل کنید و بنا به خواست خود از میان حالت های Voltage Calibration یا PWM یکی را برگزینید. با دارا بودن جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز از جمله Thunderbolt™ 3، پشتیبانی از NVMe از طریق M.2 یا U.2 و پوشش فلزی اسلات های کارت گرافیک جهت نصب کارت های گرافیک سنگین و قدرتمند، بهترین تجربه از بازی های Virtual Reality با X99 PHOENIX SLI میسر می شود، با فراهم کردن فضای اضافی میان اسلات های PCI-Express، امکان اجرای 2-Way SLI™/CrossFire™ بدون نگرانی از حرارت تولید شده توسط آن ها فراهم شده است.

GIGABYTE X99 Phoenix SLI (4)

X99 PHOENIX SLI از کنترلر Intel® USB 3.1 Alpine Ridge جهت تغذیه پورت های USB 3.1 استفاده می کند که پرسرعت ترین گزینه موجود جهت این امر می باشد. این کنترلر با استفاده از 4 مسیر PCIe Gen2 پهنای باندی برابر با 20Gb/s ارائه می کند تا برای انتقال حجیم ترین فایل ها با سریع ترین ابزار های ذخیره سازی پهنای باند کافی در اختیار باشد. این مادربرد پورت USB 3.1 را در هر دو نوع Type-A و Type-C دارا است تا سازگاری آن با قطعات مختلف تضمین گردد.USB Type-C™ کانکتور جدید و پیشرفته ای است که برای اتصال ابزار های مختلف از جمله مانیتور های 4K به کار می رود.

GIGABYTE X99 Phoenix SLI (5)

قطعات مورد استفاده برای مدار تغذیه این مادربرد جدیدترین و پیشرفته ترین قطعات صنعتی رده بالا می باشند که فرآیند تغذیه قطعات پرمصرف مادربرد را به دقیق ترین حالت ممکن اجرا می کنند. با بهره گیری از طراحی International Rectifier® که شامل نسل چهارم کنترلر های PWM دیجیتال و نسل سوم کنترلر های فوق العاده PowlRstage® می شود می توان از نهایت توان پردازنده های پرقدرت Intel® Core™ i7 Extreme Edition لذت برد.

GIGABYTE X99 Phoenix SLI (2)

X99 PHOENIX SLI جهت راحتی و اطمینان خاطر کاربران از پروفایل های DDR4 XMP تا فرکانس 3400MHz پشتیبانی می کند که این امر باعث دستیابی هر چه راحت تر به فرکانس کاری تعیین شده حافظه های DDR4 می شود. بدین ترتیب کاربران پرمشغله نیازی به تنظیم دستی فرکانس ندارند و به راحتی از فرکانس اسمی ماژول های نصب شده بهره مند می گردند. اسلات های حافظه در X99 PHOENIX SLI به تکنولوژی Ultra Durable™ Memory Armor مجهزشده اند.

GIGABYTE X99 Phoenix SLI (1)

این مقاوم سازی اسلات های رم از خم شدن مادربرد هنگام نصب ماژول های رم جلوگیری می کند و باعث جلوگیری از هرگونه تداخل ESD می شود. اسلات های PCI-Express نیز از تکنولوژی مشابه Ultra Durable™ PCIe Armor بهره می برند تا هنگام نصب و استفاده از سنگین ترین کارت های گرافیک تقویت شده، هیچ گونه نگرانی ای در رابطه با آسیب دیدن مادربرد یا اسلات های آن نداشته باشید، دو پورت Intel® GbE LAN با cFosSpeed تضمین کننده حداکثر کارایی در اتصالات شبکه ای شما خواهند بود که این با همراهی یک کارت Intel Wi-Fi تکمیل شده است.