متن اصلی

 

Ways to Browse Instagram from a Computer (11)

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس و ویدئو می باشد که این امکان را به کاربر می دهد تا تصاویر و ویدئو های خود را با سایر افراد به اشتراک بگذارد. همچنین کاربران قادرند برای زیبایی و متمایز کردن تصاویر، از فیلتر های دیجیتال بر روی تصاویرشان استفاده کنند. گفتنی ست که حداکثر تایم ویدئو های ارسالی نهایتا 15 ثانیه می باشد. اینستاگرام در ماه اکتبر سال 2010 توسط کوین سیستروم و مایک کریگر راه اندازی شد، موفقیت های این سرویس بسیار چشمگیر بود به طوری در دسامبر سال 2014 این سرویس توانست 300 میلیون کاربر را به خود جذب کند. اینستاگرام در ابتدا برای سیستم عامل محبوب iOS عرضه و سپس برای سایر پلتفرم ها از جمله سیستم عامل آندروید و ویندوز نیز منتشر شد. در اینستاگرام شما می توانید تک تک لحاظات خود را با سایر افراد به اشتراک بگذارید و از دیدن تصاویر سایر افراد لذت ببرید.

در حال حاضر، گوشی های هوشمند محبوب ترین و تنها راه برای دیدن مطالب اینستاگرام می باشند. اما ممکن است با وجود این موارد شما می خواهید تصاویر را در سایز بزرگ تر و با کیفیت بیشتری مشاهده کنید. در مطلب امروز با سخت افزار همراه باشید تا به راه حل های موجود بپردازیم.

نگران نباشید، کافیست شما با یکی از مرورگر های وب، به یکی از آدرس های زیر مراجعه کنید.

Ways to Browse Instagram from a Computer

Webstagram

Webstagram یکی دیگر از  راه های مشاهده اینستاگرام است که از راحتی کار و جذابیت خوبی برخوردار است. رابط کاربری این وب سایت بسیار ساده بوده و از کار کردن با آن لذت خواهید برد. با این حال ظاهر و تم Webstagram بیشتر شبیه یک وب سایت سنتی ست. یکی از ویژگی های این وب سایت این است که برای مشاهده صفحات اینستاگرام نیازی به ورود  و ساخت اکانت نخواهید داشت شما به سادگی می توانید تصاویر را مشاهده کرده و به جستجو بپردازید.

Ways to Browse Instagram from a Computer

iconosquare.com

iconosquare نیز همانند Webstagram این اجازه را به شما خواهد داد تا از طریق مرورگر وب به مشاهده صفحات اینستاگرام بپردازید. با این حال می توانید به امکانات و ویژگی های شبکه اینستاگرام دسترسی داشته باشید. با این وب سایت شما قادر هستید حساب کاربری خود را مدیریت کنید. مشاهده آمار دقیق تصاویر خود و دیگران، تماس خصوصی با دیگر کاربران و مشاهده مشخصات عمومی آنها ویژگی هایی ست که می تواند بسیار مفید واقع شوند.

Ways to Browse Instagram from a Computer

ink361.com

INK361 در ظاهر و تم به Webstagram که در بالا به آن ذکر شد مشابه است. همانند همه وب سایت هایی که به آن اشاره شد، با استفاده از INK361 شما قادر به دسترسی به تمام مشخصات عمومی و تصاویر خود هستید. این وب سایت به شما اجازه می دهد که بدون ورود به اکانت خود و یا ساخت اکانت، در محیط وب به تصاویر خود دسترسی داشته باشید. ویژگی بسیار جالب این وب سایت این است که شما می توانید مدیریت بیشتری بر روی تصاویر داشته باشید. پشتیبانی از hash tagged (هشتگ) ویژگی ست که به وسیله آن قادر خواهید بود بر روی تصاویر برچسب بگذارید و یا دوستانتان را تگ کنید.

Ways to Browse Instagram from a Computer

pikore.com

آنالیز و مدیریت اکانت ویژگی ست که pikore می تواند به خوبی از عهده آن برآید. pikore یکی از بهترین وب سایت هایی ست که در این عرصه به فعالیت می پردازد. نمایش آمار و روند تغییرات، نظارت بر روند رشد خود، امکان پشتیبان گیری از تصاویر، جستجو در بین کاربران و تگ ها از ویژگی های جالب این وب سایت است.

Ways to Browse Instagram from a Computer

اما ویژگی خاص این سایت که به سادگی می تواند باعث وجه تمایز این وب سایت با سایر نمونه های مشابه گردد، ارائه یک نمودار آمار دقیق از لحظه آغاز فعالیت اکانت می باشد. همانطور که در شکل بالا مشخص است ارائه نمودار های کاملا دقیق می تواند به مدیریت بهتر اکانت شما کمک نماید.

Ways to Browse Instagram from a Computer (20)

Instagram.com

با استفاده از وب سایت رسمی اینستاگرام می توانید با ورود به اکانت خود از امکانات رایج اینستاگرام استفاده کنید. مشاهده مشخصات عمومی اکانت، میزان لایک ها و جستجو در بین تگ ها و اکانت ها ویژگی هایی ست که در وب سایت اینستاگرام در دسترس علاقمندان قرار دارد. گفتنی ست برای مشاهده صفحات این وب سایت باید با اکانت خود وارد شوید، در غیر این صورت قادر به مشاهده صفحات نخواهید بود!